Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čelični nervi za 5. W! (I to je 5. u ovoj deceniji)

Samo po tome bi bio velikan ovog sporta.

 

Federer izvanredno pripremljen za meč i pri tom ne mislim samo fizički. Ljubičić se pokazao kao pravi čovek u njegovom timu. Takođe, džentlmenski prihvaćen poraz i odličan govor na kraju.

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Ras said:

Takođe, džentlmenski prihvaćen poraz i odličan govor na kraju.

 

Osim one mrzim te face što kaže Arkadija. :)

Link to comment
Just now, Zed said:

 

A ti si kao znao da će Đoković preokrenuti. Ja sam već otišao u drugu sobu i pičkarao, vratim se mislim gotovo a ono izjednačio. Bolje da nisam ni gledao te 2 meč lopte.

 

Neki od nas prate sport i znaju da, kada Đoković u petom setu, između sedmog i dvadeset sedmog gema, reketom prvom dodirne levu petu, osvaja taj gem. Nije sve u ispraznom pisanju... Naravno da nisam znao.

Link to comment

Nisam ocekivao ovako dobrog federera, bez obzira na spabu partiju noleta na pocetku. Neverovatan mentalni sklop. Gledam statistiku upravo i ne verujem kakav mec, kakva pobeda :hail:

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Nema Kirjosa, ćuti

inače, armija botova kuka nad dedinom zlehudom sudbom, i kako je izgubio mnogi igrač

 

I deda i "navijaci" koji aplaudiraju na duplu gresku mogu komotno da nam se napasu muda. Kirjos u paketu. Ziveli. Kakva epska pobeda, ovo je bolje od svih finala dosad

Link to comment
9 minutes ago, maheem said:

Nisam ocekivao ovako dobrog federera, bez obzira na spabu partiju noleta na pocetku. Neverovatan mentalni sklop. Gledam statistiku upravo i ne verujem kakav mec, kakva pobeda :hail:

Daj baci ovde tu statistiku, da na miru pogledam.

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

 

I deda i "navijaci" koji aplaudiraju na duplu gresku mogu komotno da nam se napasu muda. Kirjos u paketu. Ziveli. Kakva epska pobeda, ovo je bolje od svih finala dosad

to bre

baš tako

živeli

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...