Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

8 minutes ago, dùda said:

Tim još gore po Feda. Ovo je napravila razlika u glavi a tog podatka (barem zasad :D) nema u statistici.

 

Meni je neverovatno da matori sa svojih punih 37 i hiljadu osvojenih turnira jos uvek ima zent kad se lomi. One dve mec lopte je morao agresivnije da odigra i zatvori mec, i sto je najgore mislim da bi to lagano uradio da je sa druge strane bio bilo ko drugi (osim mozda Rafe).

 

S druge strane, neverovatno mi je i da je Federer delovao, pa ako ne da ima vise snage onda bar da je ravnopravan kondiciono sa Novakom. 

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka čast Novaku.

Mislim da se ovde nama dešava ono:

Nisi svestan veličine događaja ako mu svedočiš u realnom vremenu...

 

Tek ćemo shvatiti kolika je Novak igračina.

 

A Federer... Zaista neverovatno dostignuće u njegovim godinama, meni ipak izgleda da su se njih dvojica ovim mečom "odvojili" od Rafe...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Zinedine Zidane said:

Bog tenisa! :ziga:
Kako se samo blago nasmejao publici koja jedva da je aplaudirala na spasenu brejk loptu na 11:11. Lepo je iskulirao i ono davanje na sve cetiri strane na kraju meca. Rispekt za Rodju i ovaj nivo tenisa sa 37 ali jedan je GOAT! Ajmo Nole Golden Slam 2020! :D

u jednom momentu (čini mi se baš u tom gemu koji se igrao na 11-11) je viško rekao ''on kao da zna da će dobiti ovaj meč'' 

posle ovoga sam gledala mirnije, viško poznaje noleta jako dobro i to nije rekao slučajno

Link to comment
7 minutes ago, Zinedine Zidane said:

Bog tenisa! :ziga:
Kako se samo blago nasmejao publici koja jedva da je aplaudirala na spasenu brejk loptu na 11:11. Lepo je iskulirao i ono davanje na sve cetiri strane na kraju meca. Rispekt za Rodju i ovaj nivo tenisa sa 37 ali jedan je GOAT! Ajmo Nole Golden Slam 2020! :D

da, nije delio ljubav, mnogo mi je drago zbog toga

Link to comment
17 minutes ago, freakns said:

peti Wimbledon

 

sve da nista drugo u zivotu nije uradio, opet bi mu se klanjali... 

 

jebote

 

peti jebeni Wimbledon

 

 

Pa nije da je to neki rekord u tenisu:rolleyes:

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

u jednom momentu (čini mi se baš u tom gemu koji se igrao na 11-11) je viško rekao ''on kao da zna da će dobiti ovaj meč'' 

posle ovoga sam gledala mirnije, viško poznaje noleta jako dobro i to nije rekao slučajno

isto mi je palo na pamet na pocetku petog ili na kraju cetvrtog seta. kako je bio miran kao da je znao ishod. 

Link to comment
Just now, Mos said:

 

Sta je bilo u polufinalu RG sa prstom? :D

pa kad je đolak imao onu seriju nepobedivosti, i u onom mrklom mraku na rg  ga dobije deda, pokaže prtić, kao nono, nećeš proći

i sad to njegova sekta stalno koristi

Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

 

Tek ćemo shvatiti kolika je Novak igračina.

 

A Federer... Zaista neverovatno dostignuće u njegovim godinama, meni ipak izgleda da su se njih dvojica ovim mečom "odvojili" od Rafe...

 

 

... o jea.

 

Ovo je vise od sporta, svaka mu jebeno cast na mentalnoj snazi. Neverovatna pojava, iako je Srbin

 

A Federer je tek prica za sebe, ne pratim sport generalno, tenis samo finala i ponekad polufinala boljih turnira - ovo danas je vanserijski odigrano (da ne ulazim ko je koliko sebe dao, pa pet jebenih sati se igralo na klackalici, 12:12 pre tajbrejka, malo li je??)

 

:hail:

 

Edited by Caligula
Link to comment

Ma nije zbog toga, nego je tipa odservirao 2 servis winnera i to je bila mec poen, i onda su svi vikali one more kakav RG i bakraci, ko bi se toga tada setio gde na to pomisliste.

Edited by Grandilof
Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

isto mi je palo na pamet na pocetku petog ili na kraju cetvrtog seta. kako je bio miran kao da je znao ishod. 

To sam i ja ovde napisao, čudi me da ljudi nakon toliko sličnih mečeva koje je odigrao kao da još uvek ne poznaju njegovu mentalnu snagu, Fedeks se još dobro držao nakon one dve propuštene meč-lopte, ali je bilo pitanje vremena kada će pasti ...  

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...