Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

25 minutes ago, renne said:

30 bacanja igokea

 

Apsolutno je sramotno sta je Koljensic veceras radio ali najbolji je odgovor na to bilo ovo smejanje u facu koje je dobio od Dobrica za onaj sumanuti faul sudjen na sutu Vona za tri poena.

 

Odavno nismo odigrali ovako stabilnu utakmicu sto se rezultata tice, sve vreme smo drzali utakmicu van domasaja Igokee. Nadam se da ce Sakota brzo da promesa karte sto se minutaze i hijerarhije tice, ovako nece ici protiv jacih timova.

Link to comment
Just now, kralj said:

Dobro, očigledno neće Štimac biti bitan faktor kad bude bilo bitno. 

Morali smo više u sezoni u kojoj imamo dva takva mamojeba poput Lorenca i Gista. 

 

Sezona nije ni blizu kraja, imamo sansi jos uvek da se popravimo. Jebi ga, na samom pocetku je bacena kocka sa Lorenzom, Gistom i Derikom i okrenula se na razne nacine. Ovakvi Lorenzo i Gist i Braun makar blizu nivoa koji je nekada imao su bili fina ideja ali nije uspelo da se tu uhvate sva tri zaboda. Plus ono budalesanje sa Filipom pola sezone, povreda Stratosa, saobracajka Kuzmica. Neka zamisljena i projektovana petorka Lorenzo - Bili - Stratos - Derik - Gist s igracima u svom najboljem izdanju je jebeno jaka petorka, a ni druga petorka Panter - Dzenkins - Dobric - Simanic - Kuzmic nije slaba. Plus Davidovac i Kuridza/Stimac/Odzo/Lazic/whatever. Teoretski verovatno najjaci tim koji je igrao ABA ligu godinama unazad, u praksi ovo sto gledamo citave sezone.

Link to comment

Ma jasno, može se izvući nešto, al kako stoje stvari, čudo će biti potrebno za EL playoff uprkos skromnoj konkurenciji, a u Aba po svemu sudeći, u oba duela nećemo imati prednost domaćeg terena.

Istina je da je bilo objektivnih okolnosti. Mislim na Kuzimića pre svega, a neka je i Braun bio reasonable bet. Od elemenata na koji se moglo uticati, uspeli smo da smenimo trenera posle mesec dana, da pretovarimo roster preko svake mere, napravimo mučnu atmosferu u hali, pa tako pogubimo od najslabijih u EL... A preko svega, prilično sam siguran da ćemo Filipa još gledati.

Mali honourable mention je da mi se Panter ič ne sviđa, bar u ovakvoj kompoziciji tima.

 

Link to comment
16 minutes ago, kralj said:

Ma jasno, može se izvući nešto, al kako stoje stvari, čudo će biti potrebno za EL playoff uprkos skromnoj konkurenciji, a u Aba po svemu sudeći, u oba duela nećemo imati prednost domaćeg terena.

Istina je da je bilo objektivnih okolnosti. Mislim na Kuzimića pre svega, a neka je i Braun bio reasonable bet. Od elemenata na koji se moglo uticati, uspeli smo da smenimo trenera posle mesec dana, da pretovarimo roster preko svake mere, napravimo mučnu atmosferu u hali, pa tako pogubimo od najslabijih u EL... A preko svega, prilično sam siguran da ćemo Filipa još gledati.

Mali honourable mention je da mi se Panter ič ne sviđa, bar u ovakvoj kompoziciji tima.

 

 

Da, oko Pantera se slazemo, mislim da smo tu mogli bolje da selektiramo. Than again, bice utakmica kad ce Lorenzu protivnici skakati po glavi i dolazicemo u situacije da cemo morati da divljamo jer nam utakmica klizi iz ruku, a onda je bolje da imamo nekog Pantera bez savesti nego preterano uvidjavnog Djenku. U ovom trenutku je po meni kljucna stvar koliko ce Kuzmic i Stratos biti spremni kad krenu utakmice za trofeje. Malo me strah od Stimcevih 20 minuta na tim utakmicama a o Stratosu sa ovoliko iskustva i sposobnoscu da da kos na milion nacina ne treba valjda ni govoriti.

 

Zajebala nas je realno cela ona zajebancija sa guranjem Filipa Covica, bez potrebe se stvorilo previse zle krvi u situaciji kad smo napravili odlican tim i prodali rekordan broj sezonskih ulaznica. Ali, to je Covic, taj bi i Rols-Rojs pokvario jer bi cackao tamo gde ne treba i o cemu ne zna nista.

Link to comment
1 hour ago, renne said:

30 bacanja igokea

 

39. Imali smo 8 asistencija vise, 18 skokova vise, razlika u procentu suta je bila od 9% razlike za tri do 21% posto za dva u nasu korist. Ovih "samo" 15 razlike pri takvoj statistici je radikalno nejednak kriterijum u dosudjivanju faulova, pre svega u reketu. Bilo je cak i komicnih faulova, kao onaj Gistu kad ga je igrac Igokee odvalio ramenom u lice ili Dobricu na sutu za tri poena nakon Lesicevog nepravilnog bloka. Sudije u ABA ligi hoce da poguraju ove inferiornije ekipe, nadam se da se veceras iskljucivo o tome radilo. Mnogo faulova za 2+1 smo napravili i iz lose koncentracije, tako da to spada u nase greske, ali realno su sudije imale prilicno nejednak kriterijum.

Link to comment

   Gist se drastično podigao u prethodne 3 utakmice, to može da bude odlučujući detalj. 

    Zna li neko kad se odlučuje da li će se i kada igrati u Pg? 

    

Link to comment

Bio sam na mecu, Stimac je prosuo u pp deset poena, poslije ih je zatrpao kad se nije ni igralo. Simanic nista, Perper van ritma. Sudjene uzasno. Gist izgleda kao da bi mogao nekog da rokne svakog momenta. Puno ce nam znaciti da Beron proradi kad bude bitno.

Poslato sa MYA-L41 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Dobro, očigledno neće Štimac biti bitan faktor kad bude bilo bitno. 

Morali smo više u sezoni u kojoj imamo dva takva mamojeba poput Lorenca i Gista. 

 

Kako to misliš neće biti bitan faktor, Matori je zaljubljen u njega? Vidi minutaže i ko igra završnice.

Link to comment

Ma gde zaljubljen, pizdi na njega kao da je junior. A i Odža je vratio sa tribine.

Plus, protiv Groblja je Štimkili najbrutalniji mismeč od kako napad traje 24 sekunde.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...