Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Sa Šakotom nema dilema, svaku utakmicu izgubimo u prve dvije tri minute, poslije se igra rekreacija
Bukvalno nijednu nismo izgubili u prva 3 minuta. Dobro, ova će biti prva...

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Link to comment

Jedno sistematično razbijanje, pa onaj mučeni Alimpije je skupio 11 pobjeda u EL, a Šakotić sa duplo skupljim i znatno brojnijim timom nogom u dupe da se udara ako skupi 5 ili 6.

Link to comment

Sakotu izgleda boli kurac da skautira protivnika pre utakmice, bukvalno nas je svako dobio tacno onim sto im je najjace oruzje a Sakota gura neku svoju kosarku pa sta ispadne. Nisam ocekivao da cemo moci da igramo protiv trenutno najjace ekipe u Evropi ali mi ne igramo bukvalno nista, kao da smo unapred pustili ovu utakmicu. Citavo poluvreme igramo sa tri nekretnine na petici i citavo poluvreme nas buse preko njih iz jednog jebenog bloka. Pet basketasa da se skupi pokusali bi da promene nesto u odbrani, mi sve vreme pokusavamo da igramo jednu istu stvar samo sa razlicitim igracima istog ili slicnog profila.

 

Kuzmic i Stimac su apsolutna sramota za profesionalnog igraca, ovo sto oni igraju veceras s ovoliko kurcobolje u odbrani moze da se protumaci samo kao sabotaza ekipe.

Link to comment

Ajde, razlika u klasi je očigledna, to je valjda svima jasno... Prespori smo mi za ove i manjak kvaliteta, plus nemamo ni šut, niti akcije, što nije ništa novo, mi ni Albu nismo uspeli da dobijemo... 

 

Ali imam utisak da nam Arena i ne prija, atmosfere ni na početku... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...