Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Kuzmic je i pre nesrece bio metiljav igrac, mislim da je svaki derbi u Zvezdi odigrao ocajno, cak i kad je bio na vrhuncu. Nikako se ne snalazi kad naidje na tvrdo. 

 

O Borisi ne vredi ni govoriti, uvek cemo mekano uci u mec kad su u reketu njih dvojica. 

 

Ali ja sam jos u soku da smo mi Larkina cuvali tako sto ga je jurio Dobric, a u dropu zonirao Stimac, dobro je sto nije dao 50 poena. 

Link to comment

Ta Kuzmićeva sezona je što se mene tiče najbolja centarska sezona koju sam video u Zvezdi. Čovek je dominirao protiv Fenera i Reala, čuj protiv Partizana bilo tvrdo...

Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Kuzmic je i pre nesrece bio metiljav igrac, mislim da je svaki derbi u Zvezdi odigrao ocajno, cak i kad je bio na vrhuncu. Nikako se ne snalazi kad naidje na tvrdo. 

 

O Borisi ne vredi ni govoriti, uvek cemo mekano uci u mec kad su u reketu njih dvojica. 

 

Ali ja sam jos u soku da smo mi Larkina cuvali tako sto ga je jurio Dobric, a u dropu zonirao Stimac, dobro je sto nije dao 50 poena. 

 

Na ovo mesto se otprilike može svesti kompletno znanje struke u klubu.

Link to comment

Kuzmic u top izdanju je legit EL centar, ovakav nije. Trenutno, nemamo nijednog, Kuzmic i Gist su to nekada bili, preostalu trojicu ne bih komentarisao u tom kontekstu.

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Ubise sudije. Izmislile faul Dobrica na Pejdzom, onda Dobricu lopta dirala obruc... Nista ne vide. Sad ce da sviraju svaki pogled...

 

Beron :hail:

 

To je bio cist faul Dobrica. Okanite se sudjenja.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...