Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Jbg, previše glupavih poraza imamo ( da bi imali čemu da se nadamo). 

Na gostovanjima igramo značajno bolje nego u Bgd...dal je u pitanju neprijatljeski nastrojena domaća publika ili ona odvratna Arena...

Skok nam je živ penis skoro cele sezone, naročito defanzivni, to nas zakla.

Ništa ni od ove sezone u EL, al biće makar opet Kalemegdan u junu.:fantom:

Link to comment
15 hours ago, FPLS said:

Jbg, Stimara se krevelji i pakuje trojke, ali zato vec par tekmi ne postoji defanzivni skok. 

Bojim se da cemo ga redovno gledati na parketu u presudnim momentima. Matori ne mirise Kuza, iako ovaj daje znake zivota u poslednje vreme. I Dzenkins je malo zivnuo, i dalje sutira samo kad je apsolutno sam ili istice napad, ali makar je poceo da pogadja, a odbrana standardno perfektna.

 

Ni građenje, ni preuzimanje, očit primjer kod one trice Mirotića za 82-78, Gistara zaglavio u bloku, mentol umjesto da preuzme, ode skroz na kontra stranu. Ali to nema u statistici jebiga... 

Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Ni građenje, ni preuzimanje, očit primjer kod one trice Mirotića za 82-78, Gistara zaglavio u bloku, mentol umjesto da preuzme, ode skroz na kontra stranu. Ali to nema u statistici jebiga... 


Najgluplje je bilo ono kad je Jovanovic otisao sa Oriole za trojku na +6. To da nije uslo dobili bi tekmu mozda, sve se preokrenulo od tog trenutka, 1 tzv momentum™. Jedno 10 napada zaredom su realizovali posle toga. 

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:


Najgluplje je bilo ono kad je Jovanovic otisao sa Oriole za trojku na +6. To da nije uslo dobili bi tekmu mozda, sve se preokrenulo od tog trenutka, 1 tzv momentum™. Jedno 10 napada zaredom su realizovali posle toga. 

 

Jebi ga, igraci i kostaju po 150-200 hiljada zato sto ne odigraju uvek kako treba i ne donesu uvek najbolje odluke, ovi koji te dve stvari mogu uvek kostaju deset puta vise. Ono sto je bitno je da stabilizujemo igru i roster kad se konacno kompletiramo i pocnemo da pruzamo ovakve partije u kontinuitetu. To nije bilo dovoljno protiv Barse ali ce biti dovoljno protiv mnogih drugih timova, od kojih ce nam neki biti konkurenti za trofeje. Za sada previse osciliramo a to je posledica brojnih promena u sastavu, na klupi i generalno ovakve rolerkoster sezone kakvu imamo do sada.

Link to comment

ova utakmica je jos jednom pokazala da je lorenco zver. stvarno ume da povuce ekipu. posebno raduje budjenje dzenkinsa i prica da ga treba sacekati, verujem da ce se tek pokazati kao tacna. gist isto odlican. svidja mi se energija i stav koji je ekipa pokazala. bilo stvarno uzivanje za gledati neke igrace. stimac je u nekim trenucima lepo ustopovao tomica, ali i nekim retardiranim potezima na obe strane to neutralisao. kuzmic skroz nepokretan, uzasno je spor bio sinoc.

 

problem je sto imamo neizbalansiran sastav skroz, cak i na nekim pozicijama na kojima smo imali nekoliko igraca. izbacivanjem derika brauna i fajea na cetvorci smo ostali samo sa mrtvim borisom. tu poziciju sad moraju da popunjavaju gist i jovanovic koji su petice. sto nas dovodi do toga da imamo deficit u kvalitetu na petici. nekoliko balvana, svako sa svojim nedostacima, stime, ojo i kuzmic.

 

selekciji sa pocetka sezone je trebalo dodati samo jednog pleja, pre svega da se rastereti ficko. a i lazicu bi sigurno prijao odmor, bar do kraj sezone.

Edited by triple_nippled
Link to comment
1 hour ago, triple_nippled said:

ova utakmica je jos jednom pokazala da je lorenco zver. stvarno ume da povuce ekipu. posebno raduje budjenje dzenkinsa i prica da ga treba sacekati, verujem da ce se tek pokazati kao tacna. gist isto odlican. svidja mi se energija i stav koji je ekipa pokazala. bilo stvarno uzivanje za gledati neke igrace. stimac je u nekim trenucima lepo ustopovao tomica, ali i nekim retardiranim potezima na obe strane to neutralisao. kuzmic skroz nepokretan, uzasno je spor bio sinoc.

 

problem je sto imamo neizbalansiran sastav skroz, cak i na nekim pozicijama na kojima smo imali nekoliko igraca. izbacivanjem derika brauna i fajea na cetvorci smo ostali samo sa mrtvim borisom. tu poziciju sad moraju da popunjavaju gist i jovanovic koji su petice. sto nas dovodi do toga da imamo deficit u kvalitetu na petici. nekoliko balvana, svako sa svojim nedostacima, stime, ojo i kuzmic.

 

selekciji sa pocetka sezone je trebalo dodati samo jednog pleja, pre svega da se rastereti ficko. a i lazicu bi sigurno prijao odmor, bar do kraj sezone.

 

To je zato sto trenutno imamo tri povredjena igraca koji ili su na toj poziciji (MJ Kuridza) ili mogu da je igraju (Stratos i Davidovac). Kad se njih trojica vrate, a vratice se brzo, to ce prestati da bude problem. Licno mislim da je trebalo cekati Brauna koliko god treba ali, jebi ga, nismo mi klub koji moze toliko para da baci na cekanje igraca koji ne igra i pitanje je kada ce da pocne.

 

Onog trenutka kad je slaninica izbacena iz tima svi nasi problemi su prestali, ako ne racunamo povrede. OK, mogli smo da dovedemo pleja umesto Pantera ali i ovako imamo tri kombo beka koji mogu da igraju pleja i Davidovca, to je dovoljno da se pokriju minuti kad Lorenzo nije na parketu.

Link to comment
30 minutes ago, harper said:

To je zato sto trenutno imamo tri povredjena igraca koji ili su na toj poziciji (MJ Kuridza) ili mogu da je igraju (Stratos i Davidovac). Kad se njih trojica vrate, a vratice se brzo, to ce prestati da bude problem. Licno mislim da je trebalo cekati Brauna koliko god treba ali, jebi ga, nismo mi klub koji moze toliko para da baci na cekanje igraca koji ne igra i pitanje je kada ce da pocne.

kuridza ima smisla samo ako je angazovan zbog ksl i broja stranaca. ne znam kako i koliko je kostao rastanak sa braunom, ali faje je mogao da popuni tu prostor. stratos i davidovac su mi trojke. na cetvorci sa njima u odbrani, posebno u skoku, sa kojim imamo problem, ne znam kako bi prolazili. s

slazem se za kombo bekove da mogu da pokrivaju, posebno davidovac na pleju moze da bude dobro resenje, sto se nekoliko puta kod alimpija pokazalo. idealno bi bilo da je jedan kombo bek primarno plej, ali to je vec druga prica.

 

lorenco, panter, dzenkins, beron, dobric, davidovac, stratos, borisa, mj kuridza, gist, kuzmic i stimac kao prvih 12 deluju bas respektabilno sto se aba lige tice.

 

cak mislim i da je matori sakota upgrade u odnosu na tomica i pocetak sezone.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...