Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Kakvo sjebavanje sezone u dva dana:laugh:

Šakotić da uzme godišnji,pa neplaćeno pa na PIO.

A i ova Arena mi se popela na kur,nija nam Vesara renovirao Pionir da zvrji prazan bezveze.:happy:

Ipak pobedlio skandiranje protivu Terze:kecman:

Link to comment

Individualno je pitanje koja je ekipa kvalitetnija ali kao tim Alba je trenutno duplo bolja od Zvezde, setovi napadački su neuporedivi, protok lopte je neuporediv, Alba je ekipa dok se kod Zvezde svodi na malo ja malo ti

Link to comment

Mnogo je losa atmosfera oko kluba, a za tu atmosferu je iskljucivi krivac Covic dr Nebojsa i njegov porodicni projekat koji je prdnuo u cabar. Igraci ceripikuju navijace i otvoreno se sukobljavaju sa njima, treneri se brecaju na novinare i javno kritikuju igrace, imamo trecu posetu u celoj Evroligi a atmosfera u hali je precesto nekako nervozna i svadljiva, prepucavamo se saopstenjima s kim stignemo, igraci su nervozni i izbegavaju da preuzimaju odgovornost u tesnim zavrsnicama da ne bi na sebe navlacili gnev, napravili smo doselekciju tako sto smo nagomilali igrace tamo gde ih vec imamo dovoljno a neke pozicije ili debelo oslabili ili vec oslabljene losom primarnom selekcijom nismo pojacali. Cela ova sezona ide naopako otkako je Covic resio da pogura svog sina i isprovocirao vecinu navijaca koji sada prate klub vise iz navike nego sto se necemu nadaju. Na sve to je Covic doveo trenera koji ne samo da ne moze da nametne autoritet vec se i sam prikljucio celoj toj igranci trazenjem izgovora za poraze u svemu osim u svom strucnom stabu i ekipi.

 

Ne moramo ni da pobedjujemo u Evroligi ni da osvojimo ABA ligu, igraju i drugi klubovi kosarku i nadaju se trofejima, ali nekako padamo nedostojanstveno i nesportski, to mi je najveca zamerka. Stimac i Lazic bi prvi morali da zacepe gubicu i da na parketu kazu sta imaju navijacima, njihovi obracuni s delom publike nikog ne zanimaju. 28 hiljada ljudi je doslo da ih gleda dva puta u tri dana, poslednja stvar koju oni smeju da rade je da kukaju na publiku. U tolikoj masi sveta uvek ce se naci dovoljno psihopata i debila koji kad izgubimo Gistu jebu majku grobarsku, salju Lazica u penziju i premeravaju velicinu Stimcevog dupeta, ako dobri Stime to ne moze da podnese neka da otkaz i ode da igra negde gde lasom hvataju navijace da bi neko usao u halu. Kakve su ovo budalastine "ko nas ne podrzava ne mora da dolazi"? Ko je Stimac da odredjuje ko sme da dodje u halu da gleda kosarku a ko ne sme?

Link to comment
3 hours ago, Djuro said:

Stime je sledeci kapiten MMW.

 

Apsolutno. Busanje u grudi, Zvijezdaštvo, napušavanje gledalaca, nesposobnost na terenu, sve je tu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...