Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Sakota, jebali te Stimac i Lazic da te jebu. Kuzmic i Simanic su sve sto su uradili veceras uradili kako treba i za to su nagradjeni time sto su sa najboljih mesta odgledali poslednjih 20 minuta utakmice. Zato je Sakota sve sto je uradio veceras uradio pogresno.

 

Hristodulu je tezak govnar, za ovo sudjenje u produzecima treba iskopirati Djordjevica i poslati snimak Evroligi, pa neka oni vide sta ce sa govnarom.

Link to comment

Ja neznam šta je gore, da ti tim u jebenom januaru nema ofanzivu akciju, da ti gubiš od indijanaca kući ili da ti trener penzioner sedi na klupi, ajde još vratite gnoma da barem više I ne gledam uopšte... 

Link to comment

Pozdravlja ih Mo Faje, jebo im pas mater svima redom. 

 

Sakota je ubedljivo najgori trener Evrolige, uz igracki kadar koji je isto u top 3 najgora onaj 6-2 skor je stvarno bio protivan zakonima prirode i kosarke.

Klasican reality check, sledi borba da se izbegne poslednje mesto, kakav plejof.

 

Borisa prvi put u zivotu napaljen i raspolozen za igru, on ga zakuca za klupu, a igra mu raspala, polupenzionisana, nemotivisana kanturina od igraca zvana Dzejms Gist.

Beron udje u seriju, ojebina ga posalje na klupu i vrati hladnog par min pred kraj, ali zato jebeni Branko Lazic plese full time i uzima suteve za pobedu.

Kuzmic posle duzeg vremena podseti na starog sebe, mi gledamo kako Stimara ne ume da zagradi kos.

 

I ono malo pozitivnog iz ove sezone su unistili za ova 2 dana.

Link to comment

Nama neke utakmice tacno opisuju celu sezonu onako kako ona ide. Imali smo sto nacina da odigramo dobru sezonu i samo jedan da je upropastimo i mi (Covic) smo se odlucili za taj jedan. Utakmice povremeno samo pokazuju ceo taj trend. I protiv Zalgirisa i protiv Albe smo u vecem delu utakmice radili tacno ono sto nikako nismo smeli da radimo, pomagali sa najboljih sutera, udvajali kad ne treba, menjali igrace po pravilu kad god se "zapale". I kao slag na tortu dolazi Sakotina fascinacija Stimcem koji igra poslednjih skoro 20 minuta bez izmene i cuvanje niskih petorki Albe sa dva teskasa unutra dok Simanic, koji je veceras bio veoma dobar, gleda utakmicu sa klupe.

 

Neverovatno je kakve je gluposti veceras pravio Sakota. Ali bukvalno neverovatno. Kao da se zaverio da ce svakog igraca koji uradi nesto dobro da zakuca za klupu. Ovo vise nema  veze ni sa Aitom, ni sa stilom Albe, jednostavno je povlacio poteze na stetu sopstvenog tima celu jebenu utakmicu.

Link to comment

Evo ga matori, peni na konferenciji, spremio je 64 alibija. "Alba imala kratak prijatan let iz Atine, mi rudarili protiv Zalgirisa", "Mi nemamo Sikmu", "Borisa previse naivan", "Real je isto izgubio 2 zaredom", "duplo kolo kme kme", "Filip i Kuridza povredjeni", "zaboravljate da nam fali Stratos", "Mega nam je bila prioritet", "Prehlade nas pokosile", pa izaberite sta hocete.

Link to comment

U drugoj četvrtini Alba bez šuta, bez energije, a stručnjak testira izgubljenog Jovanovića koliko puta može promašiti zicer pod košem i s koje distance samo ne veće od pet centimetara od table i obruča. Tu se ništa nije napravilo, a kasno je bilo kasnije kad je i njihova artiljerija proradila. Baš ni jednu postavu večeras nije izveo da se pravi igra, već neke opstrukcije, gubljenje posjeda, bez tranzicije, sa užasnim skokom i građenjem obruča, na kraju se to odrazilo na nekih 6 minuta bez koša iz igre u ključnom periodu.

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

Pa ste je istina što je kazao

 

Pa sama izjava "mi nemamo Sikmu" je teško omalovažavanje čitavog tima i sramna je do bola... :puke:

Link to comment
On 14.1.2020. at 12:46, Goranz said:

Još jedno saopštenje i Budućnost ostaje bez boda, Zvezdi idu 2 i Budućnost plaća Zvezdi troškove nedolaska u Podgoricu.

Uz obavezu da nas puste u finalu.

Link to comment

Jedna od najružnijih utakmica ikad, u odbrani ne pamtim kada smo loše odigrali a i što smo odigrali ok odbrane, njih je sralo trojkama preko ruke u poslednjih par sekundi napada.

Opet smešan poslednji napad, al valjda smo se ispucali sa ovim pobedama u poslednjim sekundama..

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...