Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

22 hours ago, Goranz said:

 

Kakva ozbiljnija tema? Prepucavamo se oko zapravo nebitne stvari kao što je sport. I vi biste nas podbadali da smo državni projekat individue kao što je Vučić.  

 

Ne prepucavamo se.Nego na svaku konstataciju da vam limar i zabar trenutno mazu oci i da ste sa Duletom imali rezultate koji su puno kostali i koje i dans danas placete ti dajes primer kakvi smo mi.Ok,verovatno ima istine,zamenisli smo uloge pa nam se sada moze da se kurcimo ali i nas su vodili kojekakve bitange i mrsili muda i tresli smo kurcem o ledinu.Sto pre to shvatite bice vam laske.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Malo ga je Miško zajebao čini se. 

 

Zašto je on odustao od drafta? Nije imao garancije da će biti izabran?

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Zašto je on odustao od drafta? Nije imao garancije da će biti izabran?

 

Verovatno. 

Link to comment

Ne mora da znači da Boriša neće omirisati EL. Tomić i Čović su i ove godine imali dubok roster i produžavanje Fajea ne mora da znači da ne veruju Boriši. Nadam se da će zapravo Faje uskakati po potrebi a da će Boriša biti standardan. Ako dovedu i Gista da igra neke minute na 4 onda je to već beznadežna situacija ali kapiram da ne bi zadržali Fajea da stvarno to planiraju.

Edited by Heaviside
Link to comment

Pa izgleda da dovode i Gista, nemam pojma zašto. Pomalo komična situacija, imamo 6 vrhunskih unutrašnjih igrača, a na najvažnijoj poziciji u timu samo debeli rekreativac, koji je igrom slučaja sin predsednika. Očigledno je plan da debeljko ima solidne minute u EL. Videćemo u kom kolu će plan da se baci u korpu za otpatke.

 

Verovatno najskuplji i, po imenima, najkvalitetniji tim koji je neko iz ABA napravio u poslednjih 20ak godina. Nemam problem sa parama, i onako je bolje da te pare uzmu Gist, Jenkins i društvo koje pošteno radi, nego Vesići, Drobnjaci i Brnabići.

Link to comment

Koliko sam ja shvatio Tomić Gista planira na petici. Mislim da nije isključeno prodaju Simanića i da na 4 i 5 ostanu Braun, Faye, Gist, Kuzmić i Odzo. Mada se pominje da će možda i Odza da prodaju...

Link to comment
24 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ne prepucavamo se.Nego na svaku konstataciju da vam limar i zabar trenutno mazu oci i da ste sa Duletom imali rezultate koji su puno kostali i koje i dans danas placete ti dajes primer kakvi smo mi.Ok,verovatno ima istine,zamenisli smo uloge pa nam se sada moze da se kurcimo ali i nas su vodili kojekakve bitange i mrsili muda i tresli smo kurcem o ledinu.Sto pre to shvatite bice vam laske.

Sasvim moguće.  

Link to comment

Koja svinjarija. Sta sad, trebaju Dobric, Davidovac i Borisa u civil? 15-16 igraca, sve neke iskusnjare u padu karijere koje jedu budzet, nemas mladih koje nece zuljati mesto pored terena... Totalna budalastina od sklapanja tima. Ali cigani po forumima i tviterima u ekstazi, vrti se taj prelazni rok, sve do jaja.

 

Jedino mi je drago sto se brat Djenka vratio, neverovatan lik.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...