Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, BarryWhite said:

Pa u Juti je imao od 840k do 2.1 milion dolara u poslednjoj sezoni. Ne deluje nerealno da dođe za recimo 500k evra. A verujem da su Dzenkins, Braun i Kuzmić u tom rangu plata. 

 

I Leonard da potpiše sutra za Zvezdu bi imao 500k evra. Magična cifra...

Link to comment
1 minute ago, Блок_64 said:

Da,secamo se casova ljubavi i cakarevicevih 170 000 za sezonu.A na parketu je proveo koliko i ja.

 

Pa dobro, i Kibu Stjuart je uzeo 300 hiljada evra za let do Beograda i nazad. Najskuplja carinska kontrola u istoriji.

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

 

Pa dobro, i Kibu Stjuart je uzeo 300 hiljada evra za let do Beograda i nazad. Najskuplja carinska kontrola u istoriji.

 

I ti si video taj ugovor i da mu je isplaceno.Sada se podseti koliko je cakarevic proveo sezona u kkp sa rastucom platom svake sezone.

 

Ipak je ovo malo ozbiljnija tema,ali jebiga vi uvek imate u razlog ko vam je kriv za vase neuspehe.Jos dugo ce te biti u situaciji da krivite Covica a ne Ostoju.Ali dobro vas problem.

Link to comment
14 minutes ago, BarryWhite said:

Pa u Juti je imao od 840k do 2.1 milion dolara u poslednjoj sezoni. Ne deluje nerealno da dođe za recimo 500k evra. A verujem da su Dzenkins, Braun i Kuzmić u tom rangu plata. 

 

Stavio si i Gista u roster, računaj i tu 500k  :)

Link to comment
8 minutes ago, Goranz said:

 

I Leonard da potpiše sutra za Zvezdu bi imao 500k evra. Magična cifra...

Pa dobro, to je moja procena koliko je KKCZ spremna da plati. Ne tvrdim da sam u pravu niti da znam tačnu cifru... 

Ali na osnovu ovih dosadašnjih pojačanja i nekih najava jasno je da para za tim ove sezone ne fali...

Link to comment

sta je taj neto igrao pa da ima toliku platu

 

marginalac u nba, nijedna el sezona

 

za ~500k se moze naci bolje i sigurnije resenje. 

Link to comment
1 minute ago, BarryWhite said:

Pa dobro, to je moja procena koliko je KKCZ spremna da plati. Ne tvrdim da sam u pravu niti da znam tačnu cifru... 

Ali na osnovu ovih dosadašnjih pojačanja i nekih najava jasno je da para za tim ove sezone ne fali...

Najteže je sad harperu, iz ove kuće mu se mora pomoći... treba odbraniti taj budžet koji je slavodobitno objavio.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Stavio si i Gista u roster, računaj i tu 500k  :)

Pa računao sam i njega pored startnog pleja, Dzenkinsa, Brauna i Kuzmića. Mislim ja sam lupio okvirno 500k jer naravno ne znam kolike su im plate ali to su igrači koji su sigurno dobro plaćeni...

Link to comment
6 minutes ago, Блок_64 said:

 

I ti si video taj ugovor i da mu je isplaceno.Sada se podseti koliko je cakarevic proveo sezona u kkp sa rastucom platom svake sezone.

 

Ipak je ovo malo ozbiljnija tema,ali jebiga vi uvek imate u razlog ko vam je kriv za vase neuspehe.Jos dugo ce te biti u situaciji da krivite Covica a ne Ostoju.Ali dobro vas problem.

 

Kakva ozbiljnija tema? Prepucavamo se oko zapravo nebitne stvari kao što je sport. I vi biste nas podbadali da smo državni projekat individue kao što je Vučić.  

Link to comment

plej, covic

baron, djenka, lazic

stratos

brown, faye, simanic

kuzmic, ojo, gist?

 

ne verujem da ce tu biti i ojo i gist, tako da je jedno mesto slobodno. deda ili dobric? zlocin je da neko od njih dvojice bude van 12

Link to comment
18 minutes ago, Goranz said:

 

Kakva ozbiljnija tema? Prepucavamo se oko zapravo nebitne stvari kao što je sport. I vi biste nas podbadali da smo državni projekat individue kao što je Vučić.  

Da ste ahahha pa jebote, Vučič vam šalje predsednika na utakmicu sa GO. Vi ste državni projekat pod totalnom kontrolom snsa, a Zvezda privatno-javno partnerstvo tj. partnerstvo dve mafijaške organizacije, od kojih jedna nije državna.

 

Vama je namenjena sporedna uloga, ali ne znači da niste državni projekat tj. bukvalno ne može biti očiglednije da jeste.

 

Zapravo je Čovićeva Zvezda najdalje od čisto državnog kluba u istoriji košarkaških klubova CZ i P.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...