Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

19 hours ago, BarryWhite said:

Znači to je to:

X? Dzenkins, Čović

Baron, Lazić, Nenadić

Stratos, Davidovac, Dobrić

Braun, Simanić, Faye 

Kuzmić, Gist, Odzo 

Teo bi fenomenalno legao na ovaj tim :)

Link to comment

Setite se kako smo mi prošli posle sezone u kojoj je kod nas igrao Gist. :fantom:

Šalu na stranu, ozbiljnu zver od tima ste okupili i to još u julu. Izgleda da se Ćoki ozbiljno sprema za nastup u EL.

Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

Kako je krenulo sa mladim igracima, mozda se i Tomic vrati teren.

 

Taman, iskusan, a ne bi ugušio Filipa.

Biće otprilike 9 igrača 30+ godina.

Link to comment
19 minutes ago, Filozof manijak said:

Setite se kako smo mi prošli posle sezone u kojoj je kod nas igrao Gist. :fantom:

Šalu na stranu, ozbiljnu zver od tima ste okupili i to još u julu. Izgleda da se Ćoki ozbiljno sprema za nastup u EL.

Nema zajebancije coki ulaze svu  lovu koju je  ove sezone zaradio od prodaje mladih igraca, punih arena i lojaliti kartica

Link to comment

Vrhunska pojačanja za naše uslove, ali je situacija sa klasičnim plejmejkerima još grotesknija nego prošle godine. Braun, Gist, Faje i Simanić na 4, a Čović sam na 1. Na 2 i 3 slično kao na 4... mogući uticaj naprednjaka na isterivanje Kaline mi ne da se 100% radujem repki, a ovaj debeli me nervira mnogo u ovako dobrom rosteru. Baš sam težak čovek.

Link to comment

Nema tu velikih para. Svi igrači će spavati u istom hostelu, ishrana na bazi čipsa i Jafe koji nisu stigli na Kosovo, tuširanje samo tokom treninga na kišni dan.

Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Nema zajebancije coki ulaze svu  lovu koju je  ove sezone zaradio od prodaje mladih igraca, punih arena i lojaliti kartica

Zaboravio si mrčindajzing, mi smo ozbiljan klub i ubijamo lovu od toga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...