Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Koje je ovo heavy silovanje logike i implikacije, prosto sam zadivljen. :kecman:

Čak se i gorančeza uozbiljio i napisao ozbiljan post....al džaba.

Link to comment
7 minutes ago, Goranz said:

 

  Reveal hidden contents

Od kafe ne raste rep, nećeš umreti ako progutaš žvaku, leminzi ne skaču sa litice. Žao mi je ako sam ti srušio svet.

 

+1

 

Link to comment
Koje je ovo heavy silovanje logike i implikacije, prosto sam zadivljen. :kecman:
Čak se i gorančeza uozbiljio i napisao ozbiljan post....al džaba.
Veoma cesto je ozbiljan na ovoj temi, uglavnom nakon potpisa pojacanja. Tad redovno daje sve od sebe da usvinji temu.
Link to comment

A dobro, potpisaćemo mi nekog Inuita pa ćeš dolaziti da nam pojašnjavaš kako mu veština vađenja ribe iz leda značajno diže cenu na tržištu i da će vredeti kao suvo zlato čim KSS dozvoli harpuniranje protivnika.

Link to comment

Evo i Djenka zvanicno. Kazu insajderi da ceka prinovu sa nasom zenom i zele da budu u Bg, te ce uloziti dodatan napor da potpise.
Jos da prodje finansijsku inspekciju na celu sa Goranzom i eto solidnog pojacanja za ne prevelike pare.

Link to comment



Evo i Djenka zvanicno. Kazu insajderi da ceka prinovu sa nasom zenom i zele da budu u Bg, te ce uloziti dodatan napor da potpise.
Jos da prodje finansijsku inspekciju na celu sa Goranzom i eto solidnog pojacanja za ne prevelike pare.


Kazu da ima jos jedan cija zena radi u BG, dete se tek porodilo i sada je u BG, on je trenutno u BG i dao je neko obecanje (ludom radovanje) da ce doci do svoje 32. godine, a sad ima bas toliko :D

Nazalost to je realno koliko i Stef Kari da dodje...

Navodno i Gist potpisuje uskoro :D
Link to comment

Ćoki planira da tokom sezone pobegne u neku državu iz koje nema izručenja.

 

Ali najjače je što je dežmekasti sin tatin i dalje jedini plej i siguran u 12.

 

Simanić i Dobrić EL videti neće.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...