Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, LeBron said:

Ja imam utisak da cemo nekog i prodati, deda, dobric ili simanic

 

Verovatno prvo Odžo ako stvarno planiraju Gista ili nekog drugog. Deda, Dobrić i Simanić svakako mogu još da nabiju cenu kroz EL, nadam se da će ostati sva trojica. Ne bih baš voleo da nam se klub svede na strance + Čović i Lazić.

Link to comment

Simanić nikad neće nabiti cenu, pogotovu u ovakvom timu. U EL kontam da će imati 5-7,8 minuta, dok preko ABA lige sigurno neće nabiti ništa.

Link to comment

Pa pretpostavljam da je zalizani dobio neke garancije glede minutaže svog klijenta Simanića kada je pre neki dan ovaj produžavao ugovor. Mada pojma nemam kako je Tomić zamislio da koristi tri čiste četvorke i kako da ih rotira. 

Link to comment

Pritom i Stratos moze na 4, u nekim varijantama i Davidovac, a stidljivo se pominje i povratak Simonovica.

 

Ja sam mislio da ce Braun uzeti neke minute na 5, ali jasno je da nece cim se juri jos jedan centar pored Kuzmica i Odza.

 

Realno je Faje visak, ne znam zasto je produzen, verovatno kao neki osigurac u slucaju da Braun bude fejl.

Link to comment

Vala baš.

Još Gist i Jovara i da se napada taj F4.

Penzioneri i trudnice nek se strpe dok se ne vrate Đilas i Tadić jbg.

Link to comment
10 hours ago, Heaviside said:

Da ste ahahha pa jebote, Vučič vam šalje predsednika na utakmicu sa GO. Vi ste državni projekat pod totalnom kontrolom snsa, a Zvezda privatno-javno partnerstvo tj. partnerstvo dve mafijaške organizacije, od kojih jedna nije državna.

 

Vama je namenjena sporedna uloga, ali ne znači da niste državni projekat tj. bukvalno ne može biti očiglednije da jeste.

 

Zapravo je Čovićeva Zvezda najdalje od čisto državnog kluba u istoriji košarkaških klubova CZ i P.

 

Otprilike. Nebojša Čović je dovoljno moćan u ex-YU okvirima da može da izboksuje da vodi dva kluba u istom regionalnom takmičenju, sve ostalo su samo naklapanja zlonamernih.

Link to comment

Tačno, Čović je najmoćniji čovek regionalne košarke i Zvezda je pre svega njehov privatni projekat dok je Partizan 1/1 državni projekat, a država = Vučić i sve ostalo su naklapanja zlonamernih. Samo je tebi jasno zašto si napisao da nas bockate jer smo državni projekat kada se slažeš sa mnom da je situacija zapravo obrnuta. 

Link to comment

Zašto je najmoćniji čovek regionalne košarke? Kako to nije bio pre nego što se Vučić ustalio na vlasti? Nema nikakvih privatnih para u Zvezdi jer se Čović proslavio zakidanjem i na minimalnim plata igrača u FMP. Propao bi on odavno sa gomilanjem skupih stranaca i neredovnom prodajom domaćih igrača. Mislim, nemamo o čemu da raspravljamo jer je tvoj stav identičan stavu gomile zvezdaša: tačno je da pare kaplju i to mi se baš dopada, ali mi se ne dopada da se to povezuje sa Vučićem zato što "Vučić uništava zemlju, on je najveća pošast koja nas je snašla, postoji neko drugi ko ulaže u Zvezdu, nema to veze sa njim, on hoće da nas razori preko moćnog Partizana :stavljanje sira u uši: "

Link to comment

pare ulozene u kkcz su jedine dobro ulozene pare vucicevog rezima   :happy:

ali svakako mu zelim sve najgore, pa taman kkcz vise ne postojala nakon njega. a postojace. i opet ce neki rezim da ulaze neke pare. isto kao i u partizan.

tako da ti savetujem da se ne bavis toliko time, trujes i trolujes temu konstantno. doci ce i partizanovih pet minuta opet.

Edited by Nikodije
Link to comment

Brate, napisao sam da Zvezdu vodi partnerstvo Čović - braća Vučić, ali da Čović vodi glavnu reč.

 

Sa druge strane, Partizan vodi samo i isključivo sns te su podjebavajanja koja forsiras da je Zvezda državni projekat smešne. Smorio si me, ali je lepo što se slažemo da je Partizan pod većom kontrolom države nego zvezda. 

 

Dakle da, Čović uz Vučićevu podršku ponižava odvratni, siledžijski klub koji vodi fini gospodin i uspešni privrednik Ostoja i meni je lepo da gledam, rekoh već da sam perverzan, nije me sram uopšte. Još lepše bi mi bilo da klub vodi neki Tedeski, ali vi imate Ostoju i i dalje vam je puna hala, tako da mi je savest mirna. Javi se ponovo po pitanju Čovića kada išutirate Ostoju iz kluba, do tada je svaki vaš komentar na tu temu smehotresan.

Link to comment

Oklen Ulubay u FMP-u

 

normal_Ulubay_site.jpg

 

It is a player that can cover both forward and shooting guard positions and he is well-known for his excellent shooting abilities. Okben Ulubay used to play for all of the Turkey national team youth categories and won three gold medals at the European Championships, besides just as many bronze medals.

Link to comment
24 minutes ago, Heaviside said:

Brate, napisao sam da Zvezdu vodi partnerstvo Čović - braća Vučić, ali da Čović vodi glavnu reč.

 

 

Spoiler

Od kafe ne raste rep, nećeš umreti ako progutaš žvaku, leminzi ne skaču sa litice. Žao mi je ako sam ti srušio svet.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...