Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Goranz said:

Nema tu velikih para. Svi igrači će spavati u istom hostelu, ishrana na bazi čipsa i Jafe koji nisu stigli na Kosovo, tuširanje samo tokom treninga na kišni dan.

 

Takoreći porodični koncept.

Link to comment
Just now, Goranz said:

Nema tu velikih para. Svi igrači će spavati u istom hostelu, ishrana na bazi čipsa i Jafe koji nisu stigli na Kosovo, tuširanje samo tokom treninga na kišni dan.

 

Odličan :D

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:


 

 


Kazu da ima jos jedan cija zena radi u BG, dete se tek porodilo i sada je u BG, on je trenutno u BG i dao je neko obecanje (ludom radovanje) da ce doci do svoje 32. godine, a sad ima bas toliko :D

Nazalost to je realno koliko i Stef Kari da dodje...

Navodno i Gist potpisuje uskoro :D

 

 Jelisaveta lupila šakom o astal i rekla neću ja da budem s tobom bliska ako odeš na bliski, tamo je opasno tamo kad se uzbude eksplodiraju... Beograd je Evropa, noćni ćivot na Balkanu bio je ko sred Pariza!!! I on jadan kud će šta će, odluči da ode na fuka te on zamoli Čovaru da ga primi.
E tu se ovaj matori uskopistio jer mu junior neće onda igrati, pa zatego uslove te mora da plaća treninge, te da igra maksimum 7' 30'', te da mora da prepusti mesto prvog pleja Junioru i tako. Preznojio se Jelisavetin pa sve šara nogom po tepihu i šmrca...šta će biti ne zna se ali će se saznati.

Link to comment
21 minutes ago, Moća said:

Ja mislim da bi dovodjenje Gista bilo pretrpavanje.

 

 

Pa kad si stipsa :fantom:

 

Jesi čuo za izraz "pišanje po sirotinji"?

Link to comment
28 minutes ago, Moća said:

Ja mislim da bi dovodjenje Gista bilo pretrpavanje.

 

nemoguce uklopiti kuzmica i gista... :isuse:

pa oni idu kao dupe - noša

Edited by cvrlle
Link to comment

Biće ogromno opterećenje ove sezone i nikad veći broj utakmica, od toga malo onih koje se mogu smatrati rekreativnim, naročito ako se ne želi uloga ikebane u EL. Biće minuta za sve.

Link to comment

Borisa je zajebao sam sebe, kada je imao ponude nekoliko  spanskih klubova, mada sa ovakvim malokrvnim stavom sumnjam da bi i tamo prosao bolje.

Link to comment
38 minutes ago, Ivo Petović said:

Nadam se da će Boriša zapaliti negde.

u zeleznik :)

 

mada se nadam da nece

ipak je braun u ozbiljnim godinama posle duge pauze, a fajeu svaka cast ali sumnjam da debitant u tim godinama moze igrati konstantno na el nivou

bice do njega, ako bude pravi imace minute

a ako nista drugo, ima od koga da uci

 

prvi put se igraju 34 utakmice, plus deluje i da ce aba biti prilcino zajebana

covic nije ovako sastavio tim jos od vremena rase radovanovica :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...