Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

ne znas ni ti koliki je budzet za sezonu. verovatno ne zna ni nebojsa covic.

 

voleo bih da se moderacija konacno pocne da sankcionise palamudjenja o budzetima i cenama igraca, najveci kancer na forumu. 

Edited by Joe D
Link to comment

da, na stranu palamudjenja o platama ovo je bas rana faza za kompletiranje tima kad smo mi u pitanju

ok, nije jos kompletiran, ali se ide ka tome

Link to comment

od mene su izmuzli sezonsku bas na dan kada je filip potpisao, nisam cekao brauna   :dry:

sto se tice palamudjenja o budzetima, samo da ostane zabelezeno da sam reagovao na nonsens da braun sada kosta isto ili slicno kao u efesu, nisam palamudio o budzetu, to je stvarno nebitno, pride nasi klubovi ni nemaju fiksne budzete, vec se tu mulja ko zna sta, zahvata od drzavnih para koliko kad treba i slicno.

Edited by Nikodije
Link to comment
8 minutes ago, pbg12345 said:

ako se secas nema ni mesec dana kako smo zakljucili da bi se lako moglo desiti da imamo petorku markovic-djenka-lazic-faje-kuzmic ili vec tako nesto, sto deluje brutalno u odbrani

onda smo dosli do toga pre neki dan da imamo sve same rupe u odbrani u potencijalnoj prvoj petorci :D

kapiram da ce se do kraja naci neki balans

 

 

Tomic ima neke svoje kombinacije koje nama izgledaju cudno jer smo navikli na Duleta i Radonju i njihove brutalne ekipe kad je odbrana u pitanju, zato ljudi dosta lutaju u nagadjanju ko ce potpisati i sta se hoce s tim igracima. Mi smo prosle sezone bili izrazito suterska ekipa a izgleda cemo biti i ove, pa sta uradimo. Ne znam ni koliko je vise moguce praviti neke posebne uspehe fokusom na odbrambeni hrkljush, nisu se bas proslavile takve ekipe ove godine. Iskreno, ja i ne ocekujem previse u Evroligi, jer nekako imam utisak da je koncentracija kvaliteta sve veca u nekih 9-10 klubova i da ce tesko biti probiti se u taj krug ali svidja mi se za sada (minus fucking Filip) u kom pravcu sve ovo ide. Bicemo atletski inferiorni u odnosu na najbolje ali verujem da cemo tu i tamo nekom opasno zaprziti corbu. Jos ovu dvojicu da produzimo i da resimo kako treba pozicije 1 i 5 pa da djuskamo od jeseni, s ovim rosterom bi trebalo da budemo mama i tata za ABA ligu.

Link to comment
33 minutes ago, Joe D said:

niko ovde nema pojma ko koliko kosta i to se milion puta pokazalo, iako svi vole da se bave time.

 

ipak, pre bih verovao kojotu da zna kako funkcionise trziste igraca od svih ostalih ovde. 

+1

ali i ovo je glupo. neko čita negde van ovog foruma nekakve komentare i puste želje da se partizanu dodeli wild card i sad ovde likuje a bez ijednog razloga. 

lično ja ( podrazumeva se :laugh:) se nisam ni ložio posle poraza od zvezde na limarove priče da će nas primiti u evroligu. nismo zaslužili i tačka. nismo ni neki nemački klub a nemamo ni gazprom iza sebe. meni je na kraju važno da je Andrea ostao i napraviće on nešto kao i ove sezone. sa onakvim polovnjacima smo daleko dogurali samo zbog njega. kažu neki grešio je. pa jeste ali onda to iznivelišu igrači a mi takve nismo imali.

bili smo bliži od future da prođemo zvezdu. 

a ovo stvarno može da bude interesantna zvezda sa mnogo opcija. meni se mnogo svidža radanov ali mnogo. ne znam šta je sa tim dećkom. i dobrić. levoruk, dobra šajba, davidovac samo nas plodi :sad: spore noge jebiga

e od juče sam hteo da pitam zvezdaše. zašto radonjić nikad nije imao ( od početka sezone) neku lazmoliku danstonliku četvorku? 

ne verujem da je lova bila u pitanju, ne verujem da je bio u pitanju mitrović. sad u bajernu on drugačiji koncept ima. npr nema dominator old school centra a ima gomilu onih 3 na 4 svi sa dobrim šutem spolja. ( ne znam sad kolko su visoki igrači) 

da se vrnem. to mi je bio utisak radonjine zvezde nedostatak lazme danstona

 

Edited by bradilko
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

ne znas ni ti koliki je budzet za sezonu. verovatno ne zna ni nebojsa covic.

 

voleo bih da se moderacija konacno pocne da sankcionise palamudjenja o budzetima i cenama igraca, najveci kancer na forumu. 

 

Znam da je to zvanicna cifra koja se pojavila na Skupstini kluba. Ti sad ako hoces da verujes ili ne verujes to je tvoja stvar, drugih informacija oko toga nema. Naravno da Covic tacno zna koliki je projektovani budzet, on se salje Evroligi pre pocetka takmicenja za predstojecu sezonu.

Link to comment

apro po budzeta, najtuznije sto nije proslo ni 15-ak dana, a vec se zaboravilo sa kakvim sastavom je zvezda razbila i partizan i futuru..

cisto za one zaboravne, trener pocetnik, daklem bez pleja i sa jednim centrom...

 

covic, davidovac, nenadic

baron, dobric

lazic, kc

faye, simanic, keselj

ojo, ristic

 

gde najskuplji™ gotovo da nije ni imao nikakvu ulogu..:fantom:

Link to comment
14 minutes ago, harper said:

 

Kao da je uopste bitno koji igrac koliko kosta pojedinacno. Budzet za prvi tim ove godine je 4.2 miliona bruto (oko 3.5 miliona neto) bez bonusa, pa vi sracunajte ko je koliko mogao da dobije. Za nase uslove to je jako veliki budzet za tim i za sada deluje da se njime pametno raspolaze. Zvezda odavno vise nije klub koji preplacuje igrace jer mora i jer ne zna, stekli smo mi finu reputaciju i iskustvo u odnosu na vreme kad smo se vracali na evropsku kosarkasku mapu. Na stranu to sto sva ova pojacanja i produzeci idu dan za danom upravo u vreme kad je zapocela prodaja sezonskih karata, ocigledno se ide na to da se izmuze sto je vise moguce iz toga.

 

https://www.sportske.net/vest/kosarka/covic-zvezdin-budzet-oko-5-500-000-232019.html

http://zurnal.rs/kosarka/zvezda/36462/covic-budzet-za-narednu-sezonu-6-miliona-evra-ali-bez-opterecenja-vracanja-dugova?lang=lat

https://www.alo.rs/sport/kosarka/delije-neracionalne-covic-otkrio-budzet-za-sledecu-sezonu/226325/vest

 

Braun je verovatno već uplatio 500 hiljada evra za stabilizaciju, valjda će uskoro i novi plej da odreši kesu.

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

 

Ovo su budzeti kluba, govorio sam o budzetu za prvi tim i to prilicno jasno napisao onima koji znaju da citaju.:)

Link to comment
8 minutes ago, bradilko said:

+1

ali i ovo je glupo. neko čita negde van ovog foruma nekakve komentare i puste želje da se partizanu dodeli wild card i sad ovde likuje a bez ijednog razloga. 

lično ja ( podrazumeva se :laugh:) se nisam ni ložio posle poraza od zvezde na limarove priče da će nas primiti u evroligu. nismo zaslužili i tačka. nismo ni neki nemački klub a nemamo ni gazprom iza sebe. meni je na kraju važno da je Andrea ostao i napraviće on nešto kao i ove sezone. sa onakvim polovnjacima smo daleko dogurali samo zbog njega. kažu neki grešio je. pa jeste ali onda to iznivelišu igrači a mi takve nismo imali.

bili smo bliži od future da prođemo zvezdu. 

 

andrej, ne andrea

ali oprastam ti gresku u kucanju, napokon jedan grobar koji nema problem da prizna da vucicev brat stoji iza kk partizan i da je zadovoljan njegovim radom

 

bradilko ljudino :fantom:

Link to comment

.

Just now, pbg12345 said:

andrej, ne andrea

ali oprastam ti gresku u kucanju, napokon jedan grobar koji nema problem da prizna da vucicev brat stoji iza kk partizan i da je zadovoljan njegovim radom

 

bradilko ljudino :fantom:

 

 

 

 

 

Svi navijači Partizana stalno govore da Vučić stoji iza rezultata Partizana.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ovo su budzeti kluba, govorio sam o budzetu za prvi tim i to prilicno jasno napisao onima koji znaju da citaju.:)

 I delovalo je da Šešlija, Bursać i maser koštaju prilično, sad samo stiže zvanična potvrda.

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

andrej, ne andrea

ali oprastam ti gresku u kucanju, napokon jedan grobar koji nema problem da prizna da vucicev brat stoji iza kk partizan i da je zadovoljan njegovim radom

 

bradilko ljudino :fantom:

hehehe vraže!

nego objasni mi ovo za radonju što sam pitao

 

Link to comment

pa mislim da si sam sebi odgovorio

na toj poziciji je bio kapiten mitrovic, a nije ni imalo bas para da se na svakoj poziciji dovede stranac

pa su racnali valjda da je luka ok resenje

jedno vreme se i od tejica ocekivalo da uzme mesta u rotaciji

 

zaboravih jel miler igrao 3 ili 4? 4 valjda

to je najbolja rola nekog cz igraca od kad se ne zovemo fmp :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...