Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Iako su mi svi ovi igraci (sem prasenceta) jako dragi i lepo je sto ostaju, ipak su to isti oni koji su se poprilicno blamirali u Evrokupu.

 

Nisam bas ubedjen da su Kuzmic i Braun koji se ne secaju kad su poslednji put igrali kosarku + novi plej dovoljni da tu istu ekipu ucine konkurentnom u 10 puta jacem takmicenju... 

Link to comment

realno je bilo da zadrze skoro sve, a da se traze samo plej i centar. dobili smo brauna pride. to je sve ok, osim midzeta koji kvari utisak o timu i klubu, ali protiv toga nema leka. jedini odogvor bi bila pobuna nas koji dolazimo u halu, ali to se nije desilo.

mozda malo matora ekipa za moj ukus, ali trener ima pravo da juri samo rezultate i da ne zeli da se cima sa mladima previse, ako je vec takva politika prihvatljiva za klub.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, FPLS said:

Iako su mi svi ovi igraci (sem prasenceta) jako dragi i lepo je sto ostaju, ipak su to isti oni koji su se poprilicno blamirali u Evrokupu.

 

Nisam bas ubedjen da su Kuzmic i Braun koji se ne secaju kad su poslednji put igrali kosarku + novi plej dovoljni da tu istu ekipu ucine konkurentnom u 10 puta jacem takmicenju... 

mi smo gotovo svaku utakmicu u ec, vec u prvih 10-ak minuta pravili 15+ razlike, i onda udje veprina i ode sve u qrtaz.. a bio je i onaj jedin period, kad je bilo neke problematike™, pa smo ec igrali preko pise..

opet kaem, ko sto sam kazao i onda, da nije bilo vepra u timu, u ec-u smo mogli i do prve cetri ekipe.. sa albinom stazom™ i mi bi lagano dosli do finala.. alba realno nije ni za top 8 ekipa, al su izbegli uniks i kuban:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

vrlo je jednostavno, ako CZ dovede dva pristojna plejmejkera gledacu basket, dobar ili los svejedno je, ali ce se nesto moci pogledati. ako dovedu jednog poprilicno je jasno da je sva ova zezancija samo zbog toga da bi tata omogucio debelom sinu da igra EL i nesto mi se ta prica ne gleda.

Link to comment

moram da priznam da se bas iznenadim kad vidim da ima toliko ljudi, koji racunaju da cemo dovesti dva pleja..

on the other hand, ja se ne bih iznenadio da dovedu jenkinsa na poziciju pleja, sto sustinski implicira da ne bi ni imali pleja, iako je jenkins jelte svakako koristan za tim..

 

lm, nisam nesto pratio sivu, kako vrti pik? ono malo sto sam gledao video sam odbrane bez i sut dobar.. mada ne verujem da ga gledamo™..

izgleda da nam glupi cska ulazi u dilejnija:fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Michael Jordan povuče iz penzije i zaigra kod nas. 

 

Neka hvala. Imamo vec Keselja na poziciji penzionera...

Link to comment

fino bi se uklopio sa lazicem :fantom:

 

ja sam prilicno siguran da ce dovesti dva pleja

ako ne odmah,a ono tokom sezone

 

sve ima svoje granice, cini mi se da se zaboravlja da mi ove sezone imamo 34 utakmice samo evrolige

ne verujem da stariji covic gori od zelje da gleda kako mu se el igraci izivljavaju nad sinom

 

ovako dva pleja, a junior dominira aba ligom, plus neki el minuti mahom kad je utakmica resenea

rezultatski tim ne bi bio na velikom gubitku, a "malom" bi bila ispunjen decacki san da igra el

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...