Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

38 minutes ago, Apollo Creed said:

A jes vala, to je u pitanju...:fantom:

pa zasto da ne?

razumem zasto se coviceve reci uzimaju s odredjenom dozom sumnje :D 

ali jeste neki obicaj da se klubu koji ulazi u el pozeli dobrodoslica

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

e jebiga. i zvezdi su brojni klubovi cestitali ulaak u evroligu preko tvitera, s kim su oni merili patke?

 

Naravno. To je uobicajena praksa. Da li je Covic dr Nebojsa s vecim uzivanjem poslao cestitiku Zenitu nego sto bi poslao Partizanu, da je Partizan dobio WC? O, da. Ali to nema nikakve veze, ovo tviteranje izmedju klubova zbog osvojenih titula, velikih pobeda, ulazaka u Evroiligu, je odavno rutinska stvar. B92 naravno nije propustio da od jednog rutinskog tvita sipa malo dodatnog ulja na odnose Zvezde i Partizana i namakne koji klik ekstra. Budalastina.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

siguran sam da bi i partizanu cestitali, da su dobili wc

 

Naravno da bi. Bukvalno istovetnu cestitku (Welcome to Euroleague, see you in Belgrade) kakvu je poslao Zenitu klub je poslao Albi kad su izbacili Oldenburg. Istina, verujem da bi je pisali sa manje zadovoljstva ali bi je sigurno napisali i poslali. Mozda bi je cak i malo nakitili u fazonu "sjajno, dva kluba iz Beograda, uspeh za srpsku kosarku, bla, bla,...", mada svi znamo koliko bi to bilo iskreno. Takodje, i drugi evroligaski klubovi su cestitali Zenitu WC, nije Zvezda jedina.

 

Pravi se bezveze prica oko obicnih protokolarnih stvari a posle ce ti isti novinari prvi da kukaju s onim "ko nas, bre, zavadi" i da glume moralne gromade.

Link to comment

In other news, Mo Faje je izgleda taj peti visoki. S obzirom na to da se zna da Stratos i KC imaju ponude da ostanu, Tomic i Covic ocigledno imaju nameru da sacuvaju maltene kompletan tim iz ove godine uz tri pojacanja (1, 4 i 5) koji treba da zamene Reglenda, Cirbesa i Keselja. Tako necemu sam se nadao pred pocetak prelaznog roka, da pustimo ovu ekipu da djuska ono sto je izborila na terenu uz par ekstra pojacanja.

Link to comment

šta fali, biće minuta da se igra i bez petice, sa dve 4, ne bi bilo prvi put

 

koliko god da ima četvorki, Faje je zaslužio da ga nagrade jednim EL ugovorom, šta košta da košta. pare i onako nisu problem

 

 

Edited by levi
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

šta fali, biće minuta da se igra i bez petice, sa dve 4, ne bi bilo prvi put

 

koliko god da ima četvorki, Fajea bi trebalo nagraditi jednim EL ugovorom, šta košta da košta. pare i onako nisu problem

 

Ma da. Kad je mogao Zeljko da igra sa Kalinom i Melijem na 4 - 5, snaci cemo se i mi nekako sa Braunom, Simanom i Fajeom. Za ekipe koje izadju s teskim centrima ili za neke nase kombinacije u napadu sa spustanjem lopte u reket imacemo (verovatno) Kuzmica i Odza. Meni je ovo sa zadrzavanjem igraca koji su nam doneli Evroligu a nikada je nisu igrali u karijeri skroz cool, pre svega sa ljudske strane. Mozda smo mogli da zabodemo bolje igrace, mozda nismo, s ovima bar znamo da ce da riljaju parket za klub s kojim su se dokopali Evrolige.

Link to comment

s tim sto tomic gotovo nikada nije igrao sa dve cetvorke, iako je meni bilo cudno zasto ne proba  s obzirom kakve petice smo imali. a sada ce kao da pocne. mada nemam nista protiv ako to znaci da ce odzo igrati manje. bolje igrati sa dve cetvorke, nego sa odzom.

Edited by Nikodije
Link to comment

ma nije klasični plej što je bio nekad. naravno bolje ga je imati ali kao i što centarske funkcije drugi preuzimaju tako sve važi i za pleja( i druge pozicije too). dobili ste aba ligu bez pleja

faje , braun, odđo, odgovor boba mi na sve protivničke zamisli.

i onaj beron i onaj drugi teško da ne bi oni našli mesta u bilo kojem evroligašu. ovaj prvi mi je kompletniji od npr kerola ili onog levorukog vrancuza.

sad, onih prvih 4 ekipa sa njima teško ali mogu oni glat da izgube u bgd. ne bi bilo prvi put. ovde se neko čudi lazić produžio. pa nađi za te pare nekog takvog stranca koji bi sve uradio za zvezdu. takvi se ne kupuju po evropi. litvanci da ali ostali nemaju

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...