Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Zar nije i Kari uradio nesto slicno s kepecom u svojoj poslednjoj utakmici u Zvezdi, 4. u finalu s Partizanom? Popizdeo je nesto, ubacio ga, drzao na terenu zadnjih par minuta, izgubio i otisao iako je kao imao ugovor na 2-3 godine. 

 

Link to comment
2 minutes ago, zmanic said:

Tipujem da je stvar u lovi. Ćoki je izgleda stisao kesu usled slabih rezultata.

 

Ma kakva lova, ova ostavka ce ga kostati debelo. Uostalom, Tomic uopste nije bio skup, nismo mi imali Trinkijerija na klupi pa da ga Covic prinudjuje na ostavku jer mu je preskup.

Link to comment
12 minutes ago, palikaris said:

Zar nije i Kari uradio nesto slicno s kepecom u svojoj poslednjoj utakmici u Zvezdi, 4. u finalu s Partizanom? Popizdeo je nesto, ubacio ga, drzao na terenu zadnjih par minuta, izgubio i otisao iako je kao imao ugovor na 2-3 godine. 

 

 

Pešić je otpisao 100+K potraživanja Ćokiju tom prilikom.

Link to comment

Kakva lova, kakav Gnom. Lova nikad bolja, a Gnom nije sam sebe ubacio u onim plejof serijama prosle sezone.

 

Krenulo govno da busi kad se saznalo da Blat vise ne moze. Cela mudrost.

Link to comment
2 minutes ago, Malvo said:

Kakva lova, kakav Gnom. Lova nikad bolja, a Gnom nije sam sebe ubacio u onim plejof serijama prosle sezone.

 

Krenulo govno da busi kad se saznalo da Blat vise ne moze. Cela mudrost.

 

zašto bi bušio kad u svakom trenitku može da podnese ostavku?

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

 

zašto bi bušio kad u svakom trenitku može da podnese ostavku?

 

mozda da ne bi ispalo da hoce da zapali zbog bolje ponude, nego eto, neki nedefinisani problemi u ekipi, porazi, zbog kojih je prinudjen da napusti ekipu. a to sto ce se skrasiti u bogatom oliju, je samo splet okolnosti.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...