Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

Kako li izgleda kad mraci!?:D

 

salio sam se na svoj racun, ali ozbiljno, mi nemamo nikakvu strukturu, nikakvu organizaciju, sve je jedan covek i njegov sadasnji napad ludila. kada svima dokurci i kada se posvadja sa svakim u najboljem slucaju cemo umesto njega dobiti nekog naseg ostoju a da pri tom nemamo nikakvu strukturu, upravu, zabrinute veterane, mladje kategorije. nista. u najgorem strica nacije ili novokomponovanog biznismena sa severne tribine.

 

covic je uspeo da porusi milion mostova i sada rusi i poslednje. mislim, pisao si svojevremeno kako je to izgledalo dok je kari vodio zvezdu u onoj KLS PO seriji protiv komsija kada je igrao filip. ovaj na terenu ne zna dje udara a kari razocarano sleze ramenima  na klupi u stilu, jebiga, mora igrati. ako je  to napravio kariju pesicu napravice i bilo kom drugom treneru. covic je nemoguc za ozbiljnu saradnju, njemu je potreban poslusnik a oni su po pravilu nikakvi treneri.

 

zato mracim.

 

 

Link to comment

Ne menja puno na stvari recenog, ali Kari tada kad je vodio Zvezdu stvarno nije imao neki roster na raspolaganju. Petard Popovic i ekipa, bilo je tu mesta i za Covica na terenu.

Link to comment

Kako nije uspeo Radonji da uvali Ficka 5 godina? Mislim, da se ne zajebavamo, Radonja Pesicu eventualno cipele moz da glanca, ako ovaj pristane. 

A imao je i najbolji alibi ikada za to, rezervni plej je godinama bio Rebic, koji nije mogao da prenese loptu preko pola. 

Link to comment

odlična petorka, konačno sa Borishom. još Kuzmić i to je to

 

D. Brown je dobar dečko, ali stvarno nije bio neophodan. Mada ako je prošle god  presedeo sezonu zbog ugovora, biće duel titana sa Čovićem oko šilbovanja

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...