Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts



"Ovo deluje kao šok terapija, videćemo da li će biti dobra ili loša. Trener je otišao, zna se ko je sledeći – igrači. I to im je i rečeno", rekao je Nebojša Čović u Jutarnjem programu televizije "Pink".
 
:nobles:


Igrači koji se ne prezivaju Čović

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment

Kakav je ovo ološ od čoveka. On ne može da laže ni u dve rečenice. Ne verujem mu ni da mu je rođendan unuka.

Čuj ovo mučenica ga sama zvala. Eto Žika Seljak i ona se setili da bi mogli malog spletkaroša iz Železnka da zovu.

Link to comment

cavi paskval, javlja darko plavsic. zanimljivo, nisam verovao da razmatraju neko ozbiljno ime. ali podrska tek ako izbaci gnoma iz tima, do tada sam sumnjicav.

Link to comment
46 minutes ago, Nikodije said:

cavi paskval, javlja darko plavsic. zanimljivo, nisam verovao da razmatraju neko ozbiljno ime. ali podrska tek ako izbaci gnoma iz tima, do tada sam sumnjicav.

 

Naravno da razmatraju. Covic se uobicajeno bahati po konferencijama za stampu, zna on vrlo dobro da ovako iskusan tim nece da trpi nekog pocetnika na klupi. Mogu da zamislim nekog Alimpijevica da se razdere Stratosu ili Gistu, popio bi samar u roku od odmah.

Link to comment

sa druge strane tesko ce bilo ko dokazan na el nivou prihvatiti da vodi tim u kom mora da igra sin predsednika

 

najgora varijanta ce biti ako se napravi "kompromis", dovede zvucno ime koje vise nije na nivou (jel bozidar u igri? :fantom: )

Link to comment

Sa jedne strane Gist i Stratos i potreba za autoritetom, sa druge gastrognom i potreba za poslušnikom. Ako dođe Paskval i liferuje Filipa to samo znači da je Tomić stvarno bio beskičmenjak koji ga je držao iz čisto poltronskih pobuda. U tom slučaju - da mu Budućnost bude sledeći tim.

Link to comment
27 minutes ago, harper said:

 

Naravno da razmatraju. Covic se uobicajeno bahati po konferencijama za stampu, zna on vrlo dobro da ovako iskusan tim nece da trpi nekog pocetnika na klupi. Mogu da zamislim nekog Alimpijevica da se razdere Stratosu ili Gistu, popio bi samar u roku od odmah.

 

za ovih 8 godina covic je postavljao uglavnom neafirmisane trenere ili totalne pocetnike, osim prve godine kada je postavio karija da bi pokazao ozbiljnost projekta.

al valjda i sam razume da sada ne bi funkcionisalo da na ovaj tim postavi jovanovica iz zeleznika, npr. dobro je ako to razume.

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

za ovih 8 godina covic je postavljao uglavnom neafirmisane trenere ili totalne pocetnike, osim prve godine kada je postavio karija da bi pokazao ozbiljnost projekta.

al valjda i sam razume da sada ne bi funkcionisalo da na ovaj tim postavi jovanovica iz zeleznika, npr. dobro je ako to razume.

 

Ni Radonjic ni Tomic nisu bili ni neafirmisani treneri ni totalni pocetnici kad su dolazili u Zvezdu. No, sve i da jesu, ovaj tim Zvezde je bitno drugaciji od svih prethodnih, pre svega zbog nekoliko jako iskusnih igraca koji su imali velike karijere.

Link to comment

Mislim da ce Jovanovic iz FMP-a biti trener, videh ga danas sa Lazicem u gradu.

 

Plavsic je Nebojsina kurvica, verovatno je ovo pusteno eto kao da bude da se pokusalo sa jakim imenom, ali je na kraju izbor pao na perspektivnog strucnjaka iz Zeleznika... 

 

Btw, Odzo izgleda vracen u FMP. 

Link to comment
31 minutes ago, FPLS said:

Mislim da ce Jovanovic iz FMP-a biti trener, videh ga danas sa Lazicem u gradu.

 

Plavsic je Nebojsina kurvica, verovatno je ovo pusteno eto kao da bude da se pokusalo sa jakim imenom, ali je na kraju izbor pao na perspektivnog strucnjaka iz Zeleznika... 

 

Btw, Odzo izgleda vracen u FMP. 

   Aman. Nije dozvoljen prelazak igrača između klubova aba lige do kraja prvog kruga, znači negde oko Nove godine. 

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Aman. Nije dozvoljen prelazak igrača između klubova aba lige do kraja prvog kruga, znači negde oko Nove godine. 

 

Da, zaboravih na to. Onda je verovatno dezinformacija, vest sam procitao na sajtu maxbet-a. 

 

Elem,

 

Quote

 

Tragom informacije Sport kluba, koja je zatalasala večeras košarkašku javnost ne samo u Srbiji već i u celoj Evropi, kako Crvena zvezda na klupu dovodi veliko trenersko ime, 47-godišnjeg Ćavija Paskvala, MOZZART Sport je kontaktirao menadžersku agenciju koja zastupa interese španskog trenera.

Želeli smo da proverimo koliko ima istine u svim navodima, a iz agencije je za naš portal ekskluzivno potvrđeno da apsolutno nije bilo nikakvih pregovora sa Crvenom zvezdom i da nikada nisu razgovarali sa Beograđanima o Paskvalovom angažmanu u crveno-belom taboru. 

 

 

Ocekivano. Sanse da novi trener ne bude neko iz trojke Gavrilovic-Topic-Jovanovic su oko 0.1%.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...