Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, Shaq said:

cekaj ti stvarno mislis da je sastanak bio zbog tomicevog nezadovoljstva filipom? to bi verovatno bio poslednji igrac kojeg bi on menjao, to sklanjanje do kls-a je bila moja pusta zelja za koju ne postoji ni promil sanse, pa ti onda racunaj koliko je realno ocekivati govancetovo  nogiranje iz zvezde.

 

Ne, sastanak je bio zbog neočekivano lošeg starta, pogoto u ABA, valjda. A pri tom bi valjda pomenuo ili pokazao one brojke sinčeta kao jedan od glavnih razloga. 

 

I šta bi mogao biti epilog sastanka? Dovođenje pleja koji bi izbacio još jednog iz rotacije uz ostanak Filipa? 

 

Ili prosta opomena da se mora unaprediti igra? Šta je Tomić dobio da povuče ostavku, ako ju je zaista dao? 

 

Link to comment
34 minutes ago, assignment said:

 

Ne, sastanak je bio zbog neočekivano lošeg starta, pogoto u ABA, valjda. A pri tom bi valjda pomenuo ili pokazao one brojke sinčeta kao jedan od glavnih razloga. 

 

I šta bi mogao biti epilog sastanka? Dovođenje pleja koji bi izbacio još jednog iz rotacije uz ostanak Filipa? 

 

Ili prosta opomena da se mora unaprediti igra? Šta je Tomić dobio da povuče ostavku, ako ju je zaista dao? 

 

ma kakvi.. iz nekog razloga tomic je totalno zaslepljen po pitanju tog govneta, cak i senior bolje vidi kolika mu je rupetina sin, al on ne moze da ide protiv svoga, a sta tomic vidi u tom govnetu, to ce ostati najveca misterija na svetu...

ne verujem da je dobio ista, verovatno ce se neko zrtvovati od igraca(naravno to nece biti govnar), a mozda je i imao ambicije prema oliju, al s obzirom da je kemzura sinoc tokom utakmice odbio do kraja sezone ugovor, predomislio se po pitanju otkaza..

Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

ma kakvi.. iz nekog razloga tomic je totalno zaslepljen po pitanju tog govneta, cak i senior bolje vidi kolika mu je rupetina sin, al on ne moze da ide protiv svoga, a sta tomic vidi u tom govnetu, to ce ostati najveca misterija na svetu...

ne verujem da je dobio ista, verovatno ce se neko zrtvovati od igraca(naravno to nece biti govnar), a mozda je i imao ambicije prema oliju, al s obzirom da je kemzura sinoc tokom utakmice odbio do kraja sezone ugovor, predomislio se po pitanju otkaza..

 

Quote

"Situacija u klubu je stabilna. Razgovarali smo sa Tomićem i saradnja se nastavlja. O ostalim stvarima sutra na konferenciji za mediji," rekao je Čović za "Novosti".

 

Link to comment

Ovde je otprilike pitanje da li ce svaliti krivicu na Derika Brauna i izjebati klub za najmanje par stotina hiljada evra ili biti pametan i poslati Juniora u Crnokosu na kaljenje.

 

Dakle, Derice, jarce zrtveni, da se ne ljubimo.:sad:

Link to comment
9 hours ago, Блок_64 said:

I ja mislim da ce nekog dobiti sutbulj ni kriv ni duzan,osim u slucaju da mu to bude sin.A ako ne bude sin tomic je dokazao da je pizda.

 

Ja se sve nešto nadam da su Tomiću porasla muda jer vidi da će mu junior sjebati trenersku karijeru. Pa ono njegovo "nešto mora da se menja" možda je značilo poruku gazdi "ili ja ili tvoj sin gnom", a pošto je njegova ostavka odbijena...

Ako ostane sve po starom ko ga jebe, nek se upropasti.

Nekako mi deluje da je ono ubacivanje gnoma na kraju utakmice u Novom Mestu bila vrlo svesna poruka, tj ubacio ga je da bi ovaj izgubio utakmicu. Ubeđen sam u to.

Edited by Nikodije
Link to comment
 
Ja se sve nešto nadam da su Tomiću porasla muda jer vidi da će mu junior sjebati trenersku karijeru. Pa ono njegovo "nešto mora da se menja" možda je značilo poruku gazdi "ili ja ili tvoj sin gnom", a pošto je njegova ostavka odbijena...
Ako ostane sve po starom ko ga jebe, nek se upropasti.
Nekako mi deluje da je ono ubacivanje gnoma na kraju utakmice u Novom Mestu bila vrlo svesna poruka, tj ubacio ga je da bi ovaj izgubio utakmicu. Ubeđen sam u to.
Allah je veliki...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...