Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Nikodije said:

 

ipak sin gnom. mislim, ako je uopste problem bio u ovome, a ne znam sta moze da bude tako veliki problem u ovom delu sezone, da je neresivo. osim ideje da gnom mora da igra evroligu, to je suvise veliki problem.

olimpijakos je u medjuvremenu nasao trenera, pa nije ni to.

 

Pa naravno da je to.

Tomara hteo da ide, Čovkins ga nije puštao.

Link to comment

ok, to sa  Olyjem svakako treba odmah da se preseče

 

gledanje cele godine trenera za koga znaš da se dogovorio sa drugim klubom nije nikome ništa dobro donelo :dry:

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Pa naravno da je to.

Tomara hteo da ide, Čovkins ga nije puštao.

 

ko zna, moguce. onda je jos veci govnar nego sto sam mislio." trpecu gnoma dok ne dobijem ponudu, a onda odoh, boli me kurac, ako treba i namerno cu da gubim utakmice". neka ga sada povede sa sobom u olimpijakos, pizda im materina, i njemu i covicima

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

ipak sin gnom. mislim, ako je uopste problem bio u ovome, a ne znam sta moze da bude tako veliki problem u ovom delu sezone, da je neresivo. osim ideje da gnom mora da igra evroligu, to je suvise veliki problem.

olimpijakos je u medjuvremenu nasao trenera, pa nije ni to.

 

Olimpijakosu nije nikakav problem da isplati Kemzuru ako uprava i igraci zele Tomica na klupi, kako su igrali poslednju utakmicu ne bi me zacudilo da se ta rotacija na klupi napravi veoma brzo. Dovoljno je da Spanulis i Printezis zele Tomica na klupi i to je to. Sad, koliko je Tomic bolji trener od tog Litvanca i da li je uopste, ne znam.

 

No, to je sad njegov problem, nas problem je to sto u cetvrtak igramo utakmicu protiv jedne od na papiru najboljih ekipa u Evropi i sto je deo sezone kad utakmice dolaze kao na traci, tako da ko god da dodje bice cupavo neko vreme. Ovaj tim je preskup i preiskusan da bi dobro reagovao na nekog no-name trenera, morace Covara Senior dobrano da se ispruzi da nadje i plati kvalitetnu zamenu.

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

ok, to sa  Olyjem svakako treba odmah da se preseče

 

gledanje cele godine trenera za koga znaš da se dogovorio sa drugim klubom nije nikome ništa dobro donelo :dry:

 

Napisao sam da mi na to lici odmah posle Krke. Tomic je ceo profesionalni zivot proveo u Atini, nije ni porodicu doveo u Beograd ove godine, on se toj ponudi ocigledno nadao.

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

Sašo Filipovski je slobodan. Prošle godine je preslišao i Tomića i Trinkijerija u Pioniru 

 

Slobodan je i Barcokas, samo ko zna koliko bi nam para trazio, on je u Himkiju bas dobro naplatio osvajanje Evrolige. Ta tranzicija bi mozda bila i najbezbolnija posto su i on i Tomic izasli iz Olimpijakosovog (citaj, Dudinog) sistema pa pretpostavljam da su im i principi u igri slicni.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Ako je to istina sto pisete, da je prizeljkivao/boksovao otkaz pa na kraju dao ostavku, onda je to tezak falus od coveka.

 

Nije mogao dati ostavku?

Link to comment

ugovor u Olimpiakosu je dovoljno lukrativan da pokrije ostavku u Zvezdi, nije to problem

 

nije  uopšte nužno da pokušava da iznudi otkaz,  dovoljno je da postoji dogovor sa drugim klubom pa da izgubi fokus ovde i da izgubi pažnju igrača koji znaju za to itd. i onda ekipa izgleda ovako kako izgleda. plus faktor Filip u timu na sve to

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...