Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Dobric drugi najveci minus u ekipi, skoro kao Covic. Definitivno 2 najvece stetocine na ovoj utakmici. Nema veze sto su umalo preokrenuli pa kad je pobeda izmakla ekipa pala energetski i pukla 15 razlike produzetak a oni nakupili toliki minus. 

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Jesi ti nekad u zivotu video da neki plej u plej ofu ima preko 30 asistencija na samo 3 izgubljene lopte? Zbog cega se toliko blamiras, ne pricamo o necemu od pre 20 godina. Covek je nakon titule gostovao na Sport klubu kod Sase Ozma i ovaj ga je pitao da li misli da je Beron nezasluzeno proglasen za mvp-ja plej ofa jer je opsti utisak bio da je Covic mvp. 

I jebo te Covic senior, pricam ono sto vidim. Ne mrzim iracionalno coveka koji me je obradovao, nisam debil. 

 

Zasto ne bi imao protiv ekipe koja je gubila 30+ razlike tri utakmice i igrala je odbranu reda radi, a mi pogadjali i sipali sa svih strana? Nije on ni veceras imao mnogo gresaka, imao ih je duplo manje od Brauna, to je klasicna gnomova alibi igra za pravljenje budalama od ljudi. Ne sutiram, asistiram samo kad je sigurno, kad je 100% sigurno okrenem glavu na drugu stranu da bi ispala asistencija bez gledanja, da skocim ionako ne mogu jer mi je dupe blize parketu od ivice Odzovih carapa, da odbranim ne mogu nista, hej, mogu da se zakucam u prvi blok na koji naidjem da bi ispalo kao da se trudim, preko mene ce nam dati 50 poena ali to ne ulazi u statistiku pa me boli kurac. E, ali na 30 razlike cu da sprzim trojku i da kurcevito klimam glavom prema publici da im pokazem koliki sam ja frajer. To je Filip Covic, nije kosarkas vec medijski proizvod porodice Covic koja zarko zeli da od njega ucini kosarkasa. Pa makar tata napravio tim od nekoliko miliona evra kojem cu da jebem majku celu sezonu da bih spucao dve slucajne trojke Makabiju od koji ce placeni novinari i samo opusteno da naprave bajku o Tomi Palcicu ver. Zeleznik, heroju plej-ofa. Prestani da se zajebavas, toliko ljudi ti govori jednu istu stvar i mogao bi malo da mucnes glavom i shvatis da ako si samo ti na jednoj a svi drugi na drugoj strani verovatno si na pogresnom mestu da nam isporucujes te bajke. Mozes jos malo da probas na RSB-u ali izgleda su i tamo izgubili strpljenja s retardom i skontali su da ih je Nebojsa povukao za nos.

 

Opsti utisak da je Filip Covic bio MVP? Mozda na RSB-u i kod placenih novinara koji su uvlakackim tekstovima i doveli do ovoga da mrcinu moramo da gledamo i ove godine u timu.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

E, ali na 30 razlike cu da sprzim trojku i da kurcevito klimam glavom prema publici da im pokazem koliki sam ja frajer.

Ne znam kako mislis da se raspravljas sa nekim kad ti ni klip nije dovoljan. Covek se nije junacio na +30 nego je usao na -10 u prvoj polufinala kad se svima govno smrzlo i do kraja utakmice imao 16 poena i 7-8 asistencija, znaci ucestvovao u skoro svim poenima Zvezde do kraja. 

 

Protiv Buducnosti se nije junacio na + 30 nego ovako :

 

U nedelju je tokom poslednja dva i po minuta prve četvrtine sam napravio sedam poena i podelio još dve asistencije, čime je Zvezda sa 15:15 otišla na 26:19. Na to je u sledeća tri i po minuta podelio još četiri dodavanja iz kojih su Cirbes, Dobrić i Perperoglu navezali još 10 poena, posle čega je Zvezda imala rezultat 40:24 u svojim rukama i otvoren put do trijumfa. Ako vratimo film samo tri dana unazad, njegovih pet poena, dve asistencije i skok najavili su Zvezdin preokret kroz interval od dva i po minuta u finišu poluvremena. Uostalom, uz njega su se ponovo razigrali Majk Cirbes i Mohamed Faje, a Majkl Odžo dobio mnogo snažniju ulogu, jer ih je upravo video u pravim momentima i delio im lopte za realizaciju napada. 

Link to comment
26 minutes ago, samo_opusteno said:

Jesi ti nekad u zivotu video da neki plej u plej ofu ima preko 30 asistencija na samo 3 izgubljene lopte? Zbog cega se toliko blamiras, ne pricamo o necemu od pre 20 godina. Covek je nakon titule gostovao na Sport klubu kod Sase Ozma i ovaj ga je pitao da li misli da je Beron nezasluzeno proglasen za mvp-ja plej ofa jer je opsti utisak bio da je Covic mvp. 

I jebo te Covic senior, pricam ono sto vidim. Ne mrzim iracionalno coveka koji me je obradovao, nisam debil. 

 

Dobri moj prijatelju.

Svasta se danas pise kao asistencija.Pricas kao da se radi o nba igracu licno a ne o tatinom sinu koga niko ne cuva.Covece pogledaj snimke,pa te ekipe su igrale uglavnom uzasnu odbranu.Dao je neke poene.Mos misliti.Igra kosarku i dao je neke poene,ne zajebavaj molim te.Decko prvo nije ni kosarkas.

Link to comment
3 hours ago, Djolle said:

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/hajde-da-pricamo-o-zvezdinim-problemima/340040

Covek objasnjava gde su problemi a ovde drvlje i kamenje na heroja plej-ofa.

 

Taman sam se ponadao da če ovo biti jedan jak We Need to Talk About Filip tekst. Ali jebi ga, očigledno nema kapaciteta da se u javnom prostoru napise nesto toliko notorno, da su Čovići početak i kraj zvezdinih problema.

 

Ipak je fascinantna ova infrastruktura negiranja očiglednog, na celu sa Kuzmanovicem i ovakvim đon-obraz imaocima mišljenja. Zapravo oni igraju na sigurnu kartu opljuni stranca, ionako će da ode za godinu dana, poželjno i ranije, dok domaći igrači (i njihove tate) ostaju pa se ne valja kačiti. Zapravo imamo gomilu pičketina koji vole da budu u javnom prostoru jer im to imponuje, ali samo da se ne zamere nekome.

Link to comment

Иначе се прича да преговарамо са Блатом.Ја искрено не верујем,али пошто купио по толико продајем.

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Ne znam kako mislis da se raspravljas sa nekim kad ti ni klip nije dovoljan. Covek se nije junacio na +30 nego je usao na -10 u prvoj polufinala kad se svima govno smrzlo i do kraja utakmice imao 16 poena i 7-8 asistencija, znaci ucestvovao u skoro svim poenima Zvezde do kraja. 

 

Protiv Buducnosti se nije junacio na + 30 nego ovako :

 

U nedelju je tokom poslednja dva i po minuta prve četvrtine sam napravio sedam poena i podelio još dve asistencije, čime je Zvezda sa 15:15 otišla na 26:19. Na to je u sledeća tri i po minuta podelio još četiri dodavanja iz kojih su Cirbes, Dobrić i Perperoglu navezali još 10 poena, posle čega je Zvezda imala rezultat 40:24 u svojim rukama i otvoren put do trijumfa. Ako vratimo film samo tri dana unazad, njegovih pet poena, dve asistencije i skok najavili su Zvezdin preokret kroz interval od dva i po minuta u finišu poluvremena. Uostalom, uz njega su se ponovo razigrali Majk Cirbes i Mohamed Faje, a Majkl Odžo dobio mnogo snažniju ulogu, jer ih je upravo video u pravim momentima i delio im lopte za realizaciju napada. 

 

Na toj petoj utakmici prva cetvrtina se zavrsila 18:13 za Zvezdu, tako da nije moglo da bude 15:15 da ga jebes. Ali, kao sto rekoh, ti si ocigledno gledao neku drugu seriju, ne onu koju smo gledali mi ostali. Ti i taj sendvicar koji je pisao ovaj tekst.

Link to comment
4 minutes ago, pacey defender said:

 

Taman sam se ponadao da če ovo biti jedan jak We Need to Talk About Filip tekst. Ali jebi ga, očigledno nema kapaciteta da se u javnom prostoru napise nesto toliko notorno, da su Čovići početak i kraj zvezdinih problema.

 

Ipak je fascinantna ova infrastruktura negiranja očiglednog, na celu sa Kuzmanovicem i ovakvim đon-obraz imaocima mišljenja. Zapravo oni igraju na sigurnu kartu opljuni stranca, ionako će da ode za godinu dana, poželjno i ranije, dok domaći igrači (i njihove tate) ostaju pa se ne valja kačiti. Zapravo imamo gomilu pičketina koji vole da budu u javnom prostoru jer im to imponuje, ali samo da se ne zamere nekome.

 

Pre neki dan u Blicu čitam kako su Zvezdini stranci u krizi, a za to vreme Zvezdu vuku Dobrić, Davidovac, i pazi sad... Filip Čović. Groteskno.

Opet, ne bih gnomu baš poništavao doprinos u aba plej ofu, ja sam nas otpisao posle Raglandove povrede, a on je za divno čudo dosta korektno odigrao taj plej of. I to mu ne treba oduzimati. I da su on i njegov tata iole normalni, tu bi se njegova epizoda u Zvedi završila, a on odjahao u suton u velikom stilu, i čak bio pamćen po tom dobrom plej ofu. Ali ne, to nije dovoljno, već su morali da nam prirede ovo što sada gledamo. A na kraju će se ta megalomanija okrenuti i protiv njih i biti početak kraja ere Čovića (obojice) u Zvezdi. Ali ko ih jebe.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Pre neki dan u Blicu čitam kako su Zvezdini stranci u krizi, a za to vreme Zvezdu vuku Dobrić, Davidovac, i pazi sad... Filip Čović. Groteskno.

Opet, ne bih gnomu baš poništavao doprinos u aba plej ofu, ja sam nas otpisao posle Raglandove povrede, a on je za divno čudo dosta korektno odigrao taj plej of. I to mu ne treba oduzimati. I da su on i njegov tata iole normalni, tu bi se njegova epizoda u Zvedi završila, a on odjahao u suton u velikom stilu, i čak bio pamćen po tom dobrom plej ofu. Ali ne, to nije dovoljno, već su morali da nam prirede ovo što sada gledamo. A na kraju će se ta megalomanija okrenuti i protiv njih i biti početak kraja ere Čovića (obojice) u Zvezdi. Ali ko ih jebe.

 

По завршеној каријери постаје тренер.Веровао или не и креће од фмп-а :vesala2:

Link to comment

Ne zvižde mu iz respekta prema njegovom ocu Nebojši. Barem onaj deo koji vidi kolika je on štetočina. A takvih je možda polovina, po mojoj proceni. Što ne znači da se to neće promeniti tokom sezone ako ovaj nastavi da igra 15-20 minuta koliko igra sada i ako se utakmice budu često gubile zbog njega, što se već i dešava.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...