Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, kipo said:

Uf, sav se oznoji' sto rece Djuro. Steta, izmedju ostalog, sto ne pade gol da se dodatno trpa Celzi zbog dresa

sta fali dresu :mad:

 

 

kakva utakmica, da sam bio neutralan uzivao bih. 

 

palace zasluzio bod sigurno. dominirali su nakon one sanse williana kod 2-0 pa sve do ulaska jorginha oko 80. minuta. na kraju ona sumnjiva situacija sa loftus-cheekom i kouyateom, stativa dunna, zicer bentekea kada je uleteo zouma klizecim...

neki igraci su bas lezerni bili u ponekim trenucima. jorginho konacno zaigrao i vladao je utakmicom desetak minuta, totalno se preokrenula utakmica, odlicna izmena lamparda. 

ovoga puta je christiensen izgledao kao apsolutni pocetnik kod drugog gola palacea. bas je neverovatno kako na svaku drugu-trecu utakmicu neko iz odbrane izgleda kao duduk. cenim da ce i zouma nesto zajebati do kraja prvenstva.

 

 

Link to comment

Ajde sad da Argeta pobedi Brendana osvojicu trofej koji nije titula sa Seltikom bez Rendzersa u drugom zivotu Rodzersa i pokaze da 3 vezana clean sheeta nisu bila slucajnost.

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Saka upisao 12.asistenciju u svim takmičenjima,

Vec sam ga pominjao ali Saka ce biti superstar. Siguran je, prodoran, igra na obe strane, naprijed, nazad.. fantastičan je.

Link to comment
33 minutes ago, ArleKino said:

Saka upisao 12.asistenciju u svim takmičenjima, Auba 20.gol u ligi. Moralo se zabiti još koji.

 

Smajhel 150 odbrana u 5minuta.

Link to comment

Žao mi malog Edija, videlo se da je skoro zaplakao zbog isključenja. Ne bih bio previše oštar prema njemu, jer ovakve se stvari dešavaju i iskusnijim. Setimo se Aubinog crvenog ranije u sezoni, gotovo preslikanog.

Link to comment

Glup je ispao. Ide onako neoprezno na loptu po onakvom vremenu. Opasan start, čist crveni karton.

 

Arteta pizdi na sudijski kriterij, Leicesterov faul krajem 1.poluvremena. Ne znam koji, ali za 15 faulova nisu dobili nijedan karton. Zato kažem da treba u Rimu biti Rimljanin - dovedi 5 seljačina u tim i mlati suparnika po nogama, glavama, zubima dok ona petorica sviraju klavir.

 

Ofsajd-provjera je bila smiješna. Morali su da vide i da li je Perez dirao loptu ili ne. Po putanji lopte se činilo da jest.

Link to comment
19 minutes ago, ArleKino said:

Ofsajd-provjera je bila smiješna. Morali su da vide i da li je Perez dirao loptu ili ne. Po putanji lopte se činilo da jest.

 

Gledali su dobrih minut, i verovatno nisu imali čvrst dokaz. Meni iskreno deluje da nije dirao. A i ovo što kaže Bustin, sad sam zamrznuo na EONu i deluje mi da je Vardi iza lopte kad je dodiruje Perez. Ili bar u liniji.

 

Uostalom, nikad nisam bio dobar kukač na sudije. Trebalo se ovo dobiti sa minimum +2 na osnovu (neočekivano dobre naše) igre. Nije da bi nam ta pobeda nešto značila jer je iluzorno očekivati da naši rivali za LŠ spots kiksaju u 3/4 preostalih utakmica.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

procitah jedan dobar tvit malocas koji kaze: ''alison beker je izgubio samo jednu utakmicu na enfildu. pre 27 meseci. od liverpula.'' :hail:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...