Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

16 minutes ago, kipo said:

Onih 30M. Ili je to u paketu sa suspenzijom pa se i to raspravlja? :huh:  U svakom slucaju, ako ima dokaza da ste muckali, a kontam da ima jer ne bi se upustali u sve bez dokaza, bilo bi previse da uefa izgubi takav spor. Pored sve nafte :fantom:

 

koliko znam kazna jeste u paketu. a što se tiče suđenja, recimo ovako - uefa da se šuta sve nogom u dupe ako ffp bude uopšte postojao sledeće sezone :fantom:

 

14 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

+1

 

Drago mi je da priznaješ da je bio najčistiji mogući gol.

 

Tvoja tišina po pitanju Stonsarinog trijumfalnog povratka u Everton govori volumene™.

 

 

pa ne znam šta da ti kažem, stounsaru sele svaki prelazni otkad je stigao i nikad ne postane dosadno. ni medijima, ni forumašima. sećam se kad je poručnik čak i 1 sterlingu to redovno radio. :lolol: ne znam koliko i ovog puta ima istine u tome, jer je jasno da već ide otamendi, plus je home-grown (mada sad imamo erika garsiju, fodenaru, jayden braaf trenira sa prvim timom, još neki klinci su tu vrzmaju)....ali nisam nešto posebno ispratio. pošto je jasno da je pao u peparinim očima nije nemoguće, ali ako ode mislim da će to pre biti do njegove želje nego sitijeve.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

hej, što ne prijavljujete da je klop zaključao diskusiju o najboljem treneru našeg vremena? 

 

Jurgen Klopp on Pep Guardiola:

"I respect what he's doing. When we meet, I want to beat him. But I have absolutely no problem admitting my 100% honest opinion that he's the best manager of our era. That's no problem for me..."

 

eh kad bi neki forumaši mogli malo da se ugledaju na ovog gospodina :heart:

Link to comment

The Serbian's new deal with the Reds will see him remain at Old Trafford until June 2023

 

Matic igra odlicno, ali se malko dao i na vanterenskim aktivnostima. Pustio je kosu, pa fura Dolce&Gabanu na instagaramu, pa PUMA rise up, skoro je dobio priznanje za 200. tekmi u PL, Nekako mi se cini da ga ima vise i na klupskim oficijelnim stranicama. Pada mi na pamet ona prica o razlozima zbog kojih je Real prodao ADM - fizicki izgled citaj bio je ruzan za Real Madrid. Od igraca koji je prosao svoj pik i bio vidjen za free listu, dospeo je do 2 ekstenzije ugovora u manje od godinu dana, a ne radi se o talentovanom klincu kome je samo trebalo podici otkupnu klauzulu.

Svakao mi je drago sto ostaje.

 

 

matic.jpg

Link to comment

Son juznokorejski marinac, sad verovatno u svlacionici pokazuje kapitenu juznokorejsku kravmagu. Dobro je i trajalo Murinju, 5 tekmi pre corone i 4 posle da igraci pocnu da se tuku.

Link to comment
Just now, Zlurad said:

Son juznokorejski marinac, sad verovatno u svlacionici pokazuje kapitenu juznokorejsku kravmagu. Dobro je i trajalo Murinju, 5 tekmi pre corone i 4 posle da igraci pocnu da se tuku.

 

Son je odavno trebalo da dobije batine od nekoga... igra bez ikakvog osećaja odgovornosti. Ne vraća se u dobranu, gubi besmisleno lopte na sredini... a i kada se vrati u odbranu onda statira, izbegava kontakte, ne pokušava da oduzme loptu. Smradina od igrača

Link to comment
24 minutes ago, Mercuzzio said:

Nadam se da će korejska pičkica dobiti u svlačionici 2-3 šamara od kapitena

Šta se desilo?

Link to comment
6 minutes ago, čekmeže said:

Šta se desilo?

 

Son nije ispratio svog igrača pri kraju prvog poluvremena pa Lloris krenuo da mu malo objašnjava neke stvari. Pretpostavljam... možda mu je Son i nešto rekao.

 

 

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Arsenal je potrošio hrpu para da bi imao najgoru sezonu unazad 25 godina, United je kockastu glavu Maguirea učinio najskupljim stoperom ikad, Spursi su cirkus koji tek treba da implodira...ali pravi lider je Everton. Oni sve ovo što rade nabrojani klubovi kumulativno ispune.

 

Al' hajd', barem Liverpool...oh, shit.

Link to comment

da everton je najgori kupac u premier ligi i to bez premca.

 

u poslednje 4 godine:

 

iwobi 30 miliona eura

kean 27

gbamin 25

andre gomes 25

delph 10

mina 30

richarlison 40

digne 20

sigurdson 50

keane 28

pickford 28

klaassen 25

tosun 22.5

walcott 22.5

bolasie 29

schneiderlien 23

ashley williams 14

 

na prste jedne ruke mogu se izabrati dobri transferi.

Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

Ova lista Evertonovih transfera mi daje FM vajb.

 

Zar nisu oni prvi krenuli u saradnju sa FM-om?

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

da everton je najgori kupac u premier ligi i to bez premca.

 

u poslednje 4 godine:

 

iwobi 30 miliona eura

kean 27

gbamin 25

andre gomes 25

delph 10

mina 30

richarlison 40

digne 20

sigurdson 50

keane 28

pickford 28

klaassen 25

tosun 22.5

walcott 22.5

bolasie 29

schneiderlien 23

ashley williams 14

 

na prste jedne ruke mogu se izabrati dobri transferi.

bolje receno na prst. i to srednji :evilsmile:

Edited by cvrlle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...