Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Poslednjih 5 godina:

 

1 Manchester City £818.5 M £312.9 M £505.6 M

£101.1 M

 

19 Southampton £240.4 M £243.2 M -£02.8 M

-£00.6 M

 

 

I celavi prepotenko jos nesto sere, treba jos da igraju kako njemu odgovara da bi On pobedio. 

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Pa možda je za još dvije godine, ako je imao ugovor do 2021?

Politika kluba je samo godina za 30+ igrace

Link to comment

Pustite Edersona, mene sad zanima šta @Pokojni Ruxin misli o John Stones -> Everton glasinama?

 

Kako je moguće da 1 Pepara najboljeg engleskog štopera svih vremena pošalje kući? :unsure: 

 

Mali podsetnik:

 

Link to comment

I think we play good, honestly. We play with the character and desire to drive until the end. We played against Southampton who had 10 players in the penalty area. We did it really well.

 

I'm so proud, so I liked the way we played but it's not enough. There's no complaint about the players. We played really well, I like it but it's not enough to win the games

 

au šta je pep rekao za tim koji je posed lopte 24%...malo je otkaz za ovo, ako ima pravde mora krivično da odgovara sa ovaj skandal. da, skandal, eto rekao sam!

 

vini hvala na odličnom uglu da vidimo đe je bilo rame a đe lakat u ovom "remplovanju" lol :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Ne pominje kako mu se golman setka 10m ispred svog 16, kakva velicina.

 

Sad ozbiljno, ma koliko mi bili antipaticni i bilo bi odvratno da arapi uzmu CL, bilo bi super da izguraju i osvoje, imajuci u vidu ocekivan ban. To bi uslo u istoriju kao najvece popisavanje po uefa, a to ipak vrijedi.

Link to comment

kako ne spominje, eno nalepio sam viniju juče...o kakvoj crnoj suspenziji vi pričate, ta lopovska organizacija ce biti srećna ako i dalje bude postojala kad završimo sa njima

Link to comment

Ne videh, pardon, samo jedan klip neki pogledao na bbc. 

 

14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

o kakvoj crnoj suspenziji vi pričate

I ja se plasim, ali kontam ako ste vec platitli kaznu onda je odgovornost potvrdjena i to je realno zavrseno. Samo da se odredi duzina suspenzije

Link to comment

Onih 30M. Ili je to u paketu sa suspenzijom pa se i to raspravlja? :huh:  U svakom slucaju, ako ima dokaza da ste muckali, a kontam da ima jer ne bi se upustali u sve bez dokaza, bilo bi previse da uefa izgubi takav spor. Pored sve nafte :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

vini hvala na odličnom uglu da vidimo đe je bilo rame a đe lakat u ovom remplovanju

 

+1

 

Drago mi je da priznaješ da je bio najčistiji mogući gol.

 

Tvoja tišina po pitanju Stonsarinog trijumfalnog povratka u Everton govori volumene™.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...