Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, Milošica said:

Kažu da je Kepa previše lud,čak i za standarde jednog golmana :D


ja bih mu dao šut kartu istog momenta kada je odbio da bude izmenjen.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:


ja bih mu dao šut kartu istog momenta kada je odbio da bude izmenjen.

+1, još dok je na terenu bio, dobio bi otkaz... Idiot...

  • +1 2
Link to comment

kepa je nizak i ima slabe ruke. sada kada dodje za mene ovaj anonimus, mozda ce biti bolji zbog kao neke konkurencije, ali tesko da moze porasti i da ojaca. naravno ne pomaze mu ni uzasna odbrana oko njega.

 

sreca pa ima jos ugovor na pet godina. marina mu dala sedmogodisnji ;D

Link to comment

Šta pišu Španci?

Poup dve vrhunske odbrane, upravoo suprotno od ovog što 189- piše za Kepu, visok i ima snažne ruke.

Robertson se ustalio kao izvođač kornera nakon asistencije u prošloj utakmici, sa druge strane kornere izvodi dete™.

Škotski Maradona gol kojeg se Birof ne bi postideo.

Link to comment
6 minutes ago, čekmeže said:

Šta pišu Španci?

Poup dve vrhunske odbrane, upravoo suprotno od ovog što 189- piše za Kepu, visok i ima snažne ruke.

Robertson se ustalio kao izvođač kornera nakon asistencije u prošloj utakmici, sa druge strane kornere izvodi dete™.

Škotski Maradona gol kojeg se Birof ne bi postideo.

Uglavnom, nova senzacija na Ostrvu, Klopov proizvod itd...nemam pojma nisam ga gledao.

Link to comment

Na potezu gde živim ima oun kurac fudbalera, Čelzija uglavnom. Jada se jedan vozač ubera, vozio dvojicu nekih mladaca od 18 godina koji igraju za rezerve. £10k nedeljno zaradjuju i kukaju.

Link to comment
Uglavnom, nova senzacija na Ostrvu, Klopov proizvod itd...nemam pojma nisam ga gledao.
OK je dečko ali nedefinisan. Nema snagu za box to box veznjaka, nema tehniku da igra odmah iza napadača...

Biće sasvim korektan igrač za neki tamo Brighton.
Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

OK je dečko ali nedefinisan. Nema snagu za box to box veznjaka, nema tehniku da igra odmah iza napadača...

Biće sasvim korektan igrač za neki tamo Brighton.

:D Al si ga izVinisao. Znaci, seru Spanci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...