Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

Kao i sa svima koji dolaze iz drugih liga, ni Fabinjo nije zaigrao odmah. 

 

Ali Salah npr jeste, a dosao je iz Italije. Od Minamina se ne ocekuje da nosi igru nego da bude zamena 3,4 godine starijim igracima iz napada, pa u tom smislu je za ocekivati da u ovom finisu lige sa vec osvojenom titulom zaigra neko nov.

Link to comment
34 minutes ago, Weenie Pooh said:

@Pokojni Ruxin, pošto znam da ne pratiš, moram da te obavestim da ti je Ederson opet bio lobovan sa 40 metara. Uspešno.

 

kisspng-sticker-emoji-che-guevara-krish-

 

pa mislim desi se svake godine, i svake godine vam objašnjavam da nije edersona krivica, kriv je pep. a pepara je očigledno uradio cost-benefit analizu i zaključio da može da živi sa jednim lobom sa 40m godišnje.

 

s druge strane - https://streamable.com/6wha6

 

edit - išao na reddit da vidim, ima i ovo od danas - https://streamable.com/rcxgog 

:fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Ali Salah npr jeste, a dosao je iz Italije. Od Minamina se ne ocekuje da nosi igru nego da bude zamena 3,4 godine starijim igracima iz napada, pa u tom smislu je za ocekivati da u ovom finisu lige sa vec osvojenom titulom zaigra neko nov.

Igra Japanac manje-više redovno, prvu posle pauze je počeo, u sledeće dve je ušao sa klupe, samo danas ga nije bilo uopšte.

 

Ništa naročito još nije pokazao, ali nije lako igrati poziciju Firmino. Za sada ima samo hustle, gegenpresira mnogo intenzivnije od mrtvog Origija, ali čini mi se da još ne čita igru baš najbolje. Trebaće mu vremena.

 

Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

pa mislim desi se svake godine, i svake godine vam objašnjavam da nije edersona krivica, kriv je pep. a pepara je očigledno uradio cost-benefit analizu i zaključio da može da živi sa jednim lobom sa 40m godišnje.

Vidiš, ja nisam ni znao da to Ederson Pepu čini plezir stajanjem na 30 metara od gola da bi ga saigrači lakše pronašli povratnim pasovima.

 

Ako je tebi dobro, meni je još bolje.

 

Sa druge strane, evo McCarthy demonstrira old-school golmanisanje, brani sve živo i mrtvo. Nekad čak i ruke koristi!

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Vidiš, ja nisam ni znao da to Ederson Pepu čini plezir stajanjem na 30 metara od gola da bi ga saigrači lakše pronašli povratnim pasovima.

 

Ako je tebi dobro, meni je još bolje.

 

Sa druge strane, evo McCarthy demonstrira old-school golmanisanje, brani sve živo i mrtvo. Nekad čak i ruke koristi!

 

pamtim ja vremena kad na ppp-u ni 1 ter stegen nije važio za dobrog golmana zbog tog jednog kiksa sa 40m godišnje, tako da sam skroz ok. 

dođete vi uvek na moje pre ili kasnije. dobro, kasnije :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pusti sad to, nego evo Pepara vraća startere oko šezdesetog minuta (KDB, Foden) baš kao što je i Klopp morao. Tamo su brzo rešili utakmicu sa dva gola, ovde videćemo.

 

Koju poziciju izvorno igra Foden? Neki Jack Wilshere muljator?

 

 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Koju poziciju izvorno igra Foden? Neki Jack Wilshere muljator?

 

stockport iniesta

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Neki Jack Wilshere muljator?

 

11 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

stockport iniesta

 

Pa to kažem.

 

Evo i Ederson nešto odbranio, nogom naravno.

Link to comment

Prosecni igrac fm20: Moj tim ima 26 udaraca u gol, od kojih 19 iz sesnaesterca, 80% posed lopte, 13 kornera i izgubim 1:0...Ovo je bag, mora da se ispravi jer je match engine sranje

Miles Jackobson: Southampton - Manchester city. If it's real it's not a bug.

 

(true story)

  • +1 1
Link to comment

dokazali smo šta smo imali, više nemamo za šta igrati osim da lagano održavamo formu za lažni nastavak lš

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Prosecni igrac fm20: Moj tim ima 26 udaraca u gol, od kojih 19 iz sesnaesterca, 80% posed lopte, 13 kornera i izgubim 1:0...Ovo je bag, mora da se ispravi jer je match engine sranje

Miles Jackobson: Southampton - Manchester city. If it's real it's not a bug.

 

(true story)

da miles uvek izvadi jednu ovakvu utakmicu sto se desi jednom u mesec dana negde u evropi a ovamo u igri ti se desava dosta cesto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...