Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts






Pa ističe mu ugovor, za koliko tačno misliš možeš da prodaš igrača koji ubrzo može da ide za dž?
Dunno, računam da će 30 mil moći da dobiju i u januaru, a do tada mogu da probaju da ga ubede da produži ugovor. (Ako je istina da ga Flickr™ hoće.)
Link to comment

Danas nema Pepea jer mu žena rađa. Pa zar mu nije Arsenal najbitniji? :isuse: 

 

Tim za poraz kod Vukova:

 

Martinez-Mustafi, Luiz, Kolašinac-Soares, Ceballos, Xhaka, Tierney-Saka, Nketiah, Aubameyang.

Link to comment

Izludeli Loncarevica sa VARom, posle xxtog puta rekao..Sta je sad bilo? Ma ne zanima me. [emoji3]

Bravo, bravo Djav'li moji [emoji48]
Lepo sve to izgleda, osim nekih bekova [emoji849]

Link to comment

kakve to taktičke egzibicije izvodi mladi artetara? neki 3-4-3 vintage brendan, jel ste igrali to ranije?

 

btw šta je sa toreirom, propo? i zašto luiz igra pre grka, na kvalitet? :sleep:

 

Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

kakve to taktičke egzibicije izvodi mladi artetara? neki 3-4-3 vintage brendan, jel ste igrali to ranije?

 

btw šta je sa toreirom, propo? i zašto luiz igra pre grka, na kvalitet? :sleep:

 

 

Igrali smo kod Wengera u finišu 2016-17, imali 9 pobjeda i poraz kod Spursa.

 

Torreira je bio ozlijeđen, tek se nedavno oporavio, danas prvi put na klupi.

 

Luiz igra ispred Sokratisa jer Arteta konta da, za razliku od Sokratisa, Luiz zna nešto sa loptom.

 

@John Coltrane Lacazette u gostima u ligi ne može pogoditi ulaz na stadion. Zadnji ligaški gol u gostima je dao u februaru 2019.

Edited by ArleKino
Link to comment
33 minutes ago, Weenie Pooh said:
45 minutes ago, copkillah said:
Pa ističe mu ugovor, za koliko tačno misliš možeš da prodaš igrača koji ubrzo može da ide za dž?

Dunno, računam da će 30 mil moći da dobiju i u januaru, a do tada mogu da probaju da ga ubede da produži ugovor. (Ako je istina da ga Flickr hoće.)

Mislim da sam video da "wants a new challenge" tako da ne verujem da mogu da ga ubede. I potpuno je razumljivo da se zasitio. 

Link to comment

Objavili su samo da su "rumors unfounded", tj. da ništa nije dogovoreno. Iako su i sami te iste glasine preneli par sati ranije.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...