Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

13 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Uvek je ta priča kako su novi dresovi sranje, al onda kad pogledamo neke utakmice iz prošlosti, skontamo koliko dizajn ustvari napreduje uporedo sa fudbalom. Poprilično je to linearna linija što se tiče dizajna, naravno ima izuzetaka. Recimo ovaj dres nije nikako smeo da se desi u istoriji fudbala 

 

 

 

Ma daj, i pre i sad ima prelepih i odvratnih dresova. A dovoljno je da pogledas s kakvim loptama se igra (narandzasto-pink, braon-ljubicaste, fluorescentno zelene i ostale abominacije) da ti bude jasno da je neukus neunistiv i uvek prisutan.

Link to comment

Drugo je lopta, tu ružan dezen može da posluži, inspiriše jačinu šuta :sleep: 

 

BTW ova štrikana kombinacija je grđa od gorepostovane dve:

 

72ba50f3bbaccf507a52e5736d9918af.jpg

 

Nije bilo teško naći je, samo ukucaš "worst Liverpool away kit" u image search i iskače kao prva opcija :D 

Link to comment
13 minutes ago, Zlurad said:

Izgleda kao da su pijane deke pokusale da ispletu pirotski cilim vrlo sitnim vezom.

 

E to. Nije isključeno da je taj pitomi dezen osmišljen kako bi malo ublažio doživljaj javnosti izvesnog urugvajskog bandita.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
[mention=49]copkillah[/mention]
 
Ovaj sto imas bi bio extra da nije ovih seljackih tribala. Meni narandzasto uvek prija oku.
 
A ova alga sa City dresa je motiv sa kravata 90tih [emoji3]
Ja sam te jezive tribale iskulirao i čak ga nosio u javnosti par puta! [emoji38]
Link to comment
Jel istina da se Grujara vraća u Liverpul?
Nešto mu nisam čuo u glasu kad je bio na strimu da će da se vraća. Jeste na pozajmici i ima važeći ugovor. Nije baš rekao ali je pričao kako je nemački fudbal po njegovoj meri, da su dueli blaži, da bi voleo da još uvek napreduje u klubu kap što je Hertha a da onda ode u neki veliki klub. To u glasu, više je pričao o bundesu a liverpool pomenuo samo u kontekstu s kim se druzio i kakav je klop

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Pazi, bio je tako jedan sa brojem 11 u Italiji, svi mu se smejali kako promašuje zicere, a onda došao u Englesku i zabio 40+ golova prve sezone :fantom:

 

Dakle širi su golovi na Ostrvu, ne brini ništa. (Mislim OK, uži nego u 1 Holandiji, ali ipak.)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...