Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Just now, 189- said:

:rolleyes:

Pošto se ne sećam da si pričao da je debilčina kada se isto tako sumanuto zaleteo van kaznenog na loptu protiv Manea, s tom razlikom što je on tada bio taj koji je najebao. 

Link to comment

debilcina bio sto je isao glavom na stopalo manea. vi liverpoolovci se uvek nadjete uvredjenim i prozvanim iako vas niko nije spominjao.

 

 

btw

 

 

 

moram reci svidelo mi se kako su se liverpoolovii punditi mucili da nadglasaju jedno drugog kako ovaj nevalja i da je liverpool dobro prosao sto ga nisu doveli. ne znas ko je bio pateticniji.

Edited by 189-
Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

debilcina bio sto je isao glavom na stopalo manea. vi liverpoolovci se uvek nadjete uvredjenim i prozvanim iako vas niko nije spominjao.

Potpuno isto se zaleteo, kao muva bez glave, bez razmišljanja i u takvim situacijama je 50-50 za to ko će prvi do lopte i ko će da se povredi. Nego drago mi je da si pokazao standardnu konzistentnost i nepristrasnost :lol:

 

Link to comment

da zanemarimo situaciju protiv liverpoola gde je bio poslednji covek u odbrani sa ovom situacijom gde su bili jos trojica saigraca oko njega vec u dobijenoj utakmici ali izgleda da je tebi isto kada napadac ide na loptu od kojeg postoji opasnost da postigne gol, sa odbrambenim igracem koji ne pokazuje nikakvu zelju da da sebi gol onda ne znam sta da ti kazem. mada ti verovatno mislis da se svaka ekipa i svaki igrac mora skloniti da liverpoolovi igraci imaju laksi posao davanjem golova ali nekako cenim da ne misle svi tako.

 

ali ajde neka ti bude posto to zelis: manea i liverpoola zajebale sudije. kramponi u lice preostar crveni karton. liverpool pokraden, zavera. ynwa! aj cao

Link to comment
3 hours ago, Bustin said:

koliko je samo uzasan. bas mi drago sto je ovako exposed, mada oni koji su ga redovno gledali znaju da je uvek bio sranje. sada nema u arsenalu da ga vade saigraci i da se sa pobedom zaboravi na sva sranja sto je radio tokom utakmice.

 

Link to comment
16 minutes ago, 189- said:

da zanemarimo situaciju protiv liverpoola gde je bio poslednji covek u odbrani sa ovom situacijom gde su bili jos trojica saigraca oko njega vec u dobijenoj utakmici ali izgleda da je tebi isto kada napadac ide na loptu od kojeg postoji opasnost da postigne gol, sa odbrambenim igracem koji ne pokazuje nikakvu zelju da da sebi gol onda ne znam sta da ti kazem. mada ti verovatno mislis da se svaka ekipa i svaki igrac mora skloniti da liverpoolovi igraci imaju laksi posao davanjem golova ali nekako cenim da ne misle svi tako.

 

ali ajde neka ti bude posto to zelis: manea i liverpoola zajebale sudije. kramponi u lice preostar crveni karton. liverpool pokraden, zavera. ynwa! aj cao

Čak si i ti, uz malo truda, mogao da shvatiš da nije poenta u Liverpulu i Maneu već u Edersonu koji radi istu stvar, nevezano za to ko je ispred njega - zaleti se na loptu ne razmišljajući o posledicama i da je to bio slučaj i tada, kao i sada, samo sa drugačijim ishodom. To mu je majndset.

 

 

Link to comment

pa sta sam napisao u prvom postu? 

 

problem je sto ti ne razlikujes da je protiv manea morao da izadje a u drugim slucajevima nije. a ti si bas dosao komentarisati njega a ne nepravdu od pre dve godine od koje, kako vidim se jos nisi oporavio. 

Link to comment
6 minutes ago, 189- said:

pa sta sam napisao u prvom postu? 

 

problem je sto ti ne razlikujes da je protiv manea morao da izadje a u drugim slucajevima nije. a ti si bas dosao komentarisati njega a ne nepravdu od pre dve godine od koje, kako vidim se jos nisi oporavio. 

Poenta je da on to radi uvek, kapiraš? I kad mora i kad ne mora. 

 

 

Link to comment

Dajte neki snimak da vidim šta je bilo? Ovako mi izgleda glupa rasprava da je, zamisli, golman istrčao bez razmišljanja o fizičkim posledicama po sebe i drugoga. Pa šta drugo da radi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...