Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

koliko se ja sećam klop će i titulu osvojiti igrajući na nekih 70%, tako da neka nam je svima pep u pomoći ako liverpul ikad reši da se bavi fudbalom 100%

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Kad već pominješ Pepa i procente, protiv njega u prvom meču ove sezone, nije bilo potrebno ni tih 70%. Nadam se, zbog fudbala, da će na Etihadu (ili gde se već bude igralo) biti potrebno bar tih 70% ako ne i više. 

Link to comment

ja ne mogu da ti kažem ništa pošto generalno postujem u skladu sa pravilima foruma.

ali mogu da probam da te utešim za wernera

 

 

Spoiler

flT0RKB.jpg

 

Link to comment

Taj Werner mi je ishajpovan samo tako. Kad god sam ga gledao, trebalo mu je 9 šansi da učačka nešto. Jedino ako nije neki firminjo tip špica koji ne daje golove, ali radi gomilu korisnih stvari.

Link to comment
16 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ja ne mogu da ti kažem ništa pošto generalno postujem u skladu sa pravilima foruma.

ali mogu da probam da te utešim za wernera

 

 

  Reveal hidden contents

flT0RKB.jpg

 

Nema potrebe da me tešiš, cenim tvoj trud, ali teše me primeri Fekira i Pepea. Šta god da se desi sa Vernerom, imam osnova da pretpostavljam da je tako i trebalo da bude. Pa i ako sutra bude kidao u Čelsiju, svaka mu čast, može čak i ovaj Liverpul nekad da pogreši.  

 

2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Taj Werner mi je ishajpovan samo tako. Kad god sam ga gledao, trebalo mu je 9 šansi da učačka nešto. Jedino ako nije neki firminjo tip špica koji ne daje golove, ali radi gomilu korisnih stvari.

Hajp jeste stvarno ogroman, ja sam potpao pod isti, ali mahom zato što je sve ukazivalo na to da ga Klop zaista želi. Možda ga i dalje želi, pojavila se neka (za sada neproverena) informacija da je tražio veću platu nego što je imaju Mane i Firmino. Ako je to tačno, onda je potpuno razumno što je klub odustao od njega. 

Link to comment

Ma Halland i Sanchonsu zvezde ovog prelaznog roka. S tim, da je Leeds siguran za EPL, verujem da bi tamo voleo da predje. Ostalo 🥱

Link to comment
Just now, dragance said:

Ma Halland i Sanchonsu zvezde ovog prelaznog roka. S tim, da je Leeds siguran za EPL, verujem da bi tamo voleo da predje. Ostalo 🥱

Odakle ti ideja da bi Holand bilo gde prelazio posle samo jedne polusezone u Dortmundu? I u kom univerzumu on može da pređe u Lids u ovom momentu, pa i u narednih nekoliko godina? Nema nikakve sportske logike u tome. 

 

Link to comment

Pa da ih bukvalno sutra kupe neki Arapi, opet bi bilo potrebno više godina da postanu kokurentni za bilo šta, a i to je upitno. Ako se slože kockice, on će preći tamo možda na kraju karijere i to je eventualno to, ne vidim drugi scenario.

 

Link to comment

btw pošto ne pratim, koliko je rano dortmund osvojio titulu u njemačkoj sad kad imaju tim pun tih nekih superstarova?

Link to comment
13 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Taj Werner mi je ishajpovan samo tako. Kad god sam ga gledao, trebalo mu je 9 šansi da učačka nešto. Jedino ako nije neki firminjo tip špica koji ne daje golove, ali radi gomilu korisnih stvari.

Apslutno se slazem, to vec dugo mislim za njega, ali kao, aj necu prvi da budem koji to pise. Zapravo, moguce da sam ga vec ispljuvao, ali da sam zaboravio.

I sad vidim dolazi u Celsi..pa jebote. Neka ga Liverpulu.

Link to comment
54 minutes ago, copkillah said:

Odakle ti ideja da bi Holand bilo gde prelazio posle samo jedne polusezone u Dortmundu? I u kom univerzumu on može da pređe u Lids u ovom momentu, pa i u narednih nekoliko godina? Nema nikakve sportske logike u tome. 

 

Otac mu je legenda u Leedsu, i pricajuci sa lokalcima, to su njihovi wet dreams.

Link to comment
12 hours ago, copkillah said:

Par sajtova je objavilo (uključujući i Bild) da je Verner ide u Čelsi, a ne u Liverpul. Ako ga je Liverpul zaista želeo svih 100%, bio bih vrlo iznenađen da je neko uspeo da ga preotme. 

 

Moram da priznam da mi se ne sviđa, kao Tobdžiji, ova sistematičnost kojom Chelsea dobavlja svježu krv za napad. Ljudi su sa Ziyechom, Pulisicem i Wernerom riješili napad za vrlo dug period.

 

Mislim da je kod Wernera i Liverpoola problem bio taj što je Liverpool htio da čeka do ljeta 2021.

 

 

(Kad spominjete Dortmund, ja tek danas skontao da je Weigl otišao u Benficu. :mellow:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...