Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ma imam komplet sve nego me zajebava. Neke pokazuje, neke ne. Isto sa licima, pola pokaze pola ne. Popravljao par puta ali ne ide. Mislim da je zbog toga sto sam fabrički save nastavio u full-u pa pomešao gde snima, odakle vuče grafiku

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Iskoci mi sad On this day ono čuveno finale FA kupa u Kardifu protiv Milvola 2004. Čuveno po onom govnaru Denisu Vajsu koji je samo zahvaljujući sudiji ostao bez crvenog kartona i pored udaranja Ronalda dok je bio na zemlji bez lopte, a posle faula sa ledja i pored namernog udaranja Gigsa u duelu sa visoko podignutom nogom. Naravno Ronaldo je to vratio prvim golom glavom i to bas Vasju ispred nosa. On je bio napaljeni klinac željan dokazivanja, a ovi su bili balvani (Tim Kejhil izuzetak)

Drugi gol iz penala RvNistelroj posle faula nad Gigsom sa ledja i sa obe noge neke palije iz odbrane koji ni žuti za to nije dobio.

Treći gol Inzagijeva dlaka sa testisa za malo ofsajd Ruda.

Nikad nisam mirisao Milvol, iako se brdo ljudi ložilo na njih, ako ništa drugo ono zbog Del Boja, a tek posle te tekme su mi se zgadili za sva vremena.

 

To  je bilo u onim godinama posta kada je UTD uzeo samo 1 titulu 5 sezona uz dubl Arsenala i dubl novorodjenog Čelskija. Meni lično baš drag trofej obzirom da je u polutki UTD dobio upravo Arsenal sa 1-0 kada je jebeni Roj Kerol činio čuda, a Pires, Berkamp i Anri nisu mogli probiti Nevila, Brauna, Silvestrea i Ošija - čista fantastika kad čovek pročita!!! Već sledeće proleće je Arsenal uzeo FAkup protiv UTD na penale posle promašaja Skolsa!!!

Čekao se ludi vanGal i 11 godina da bi se osvojio FAkup.

 

 

Link to comment
6 hours ago, Bustin said:

Jel ima šta od Kai-ja?

sumnjam, chelsea uvek radi u tajnosti, ne bi isplivala ova prica da je ozbiljna.

a i nije nam potreban realno. sta ce da igra cf ili am? krilo? imamo vec i ovako visak igraca na ovim pozicijama.

 

abraham, giroud, batshuayi, loftus-cheek, hudson-odoi, pedro, willian, pulisic, ziyech, mount, barkley...

 

bats, pedro i willian su vidjeni za odlazak, pa i onda ostaje previse igraca za 3 ili 4 pozicije.

 

nadam se da od chilwella nece biti nista, previse para. problem je sto nema mnogo kvalitetnih raspolozivih igraca na njegovoj pozciji, prica se i za tagliafica, ali nisam siguran koliko je kvalitetan. ja bih najvise voleo alabu, moze igrati i stopera. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Meni lično baš drag trofej obzirom da je u polutki UTD dobio upravo Arsenal sa 1-0 kada je jebeni Roj Kerol činio čuda, a Pires, Berkamp i Anri nisu mogli probiti Nevila, Brauna, Silvestrea i Ošija - čista fantastika kad čovek pročita!!!

 

Kriminal je šta se te godine izdešavalo, kad je Arsenal defakto bio najbolji klub na svetu, da nas u polufinalu FAK-a usere Roj Kerol, a u revanšu QF CL jebeni Ambrozio na golu Čelsija (menjao Kudićinija). Takve dve krtole od golmana su verovatno stopirale epsku tripletu, i morasmo se zadovoljiti samo sa Unbeaten sezonom.

 

Inače Denis Vajs na gorepomenutoj utakmici kao igrač-menadžer šamara Ronalda sve u 16, bez kartona, bez ičega...ta vremena dok fudbal još nije postao soft :)

Link to comment

btw ako imate neka posla sa uefom bolje završavajte na vreme. završili smo danas prvu fazu suđenja u lozani, neće ta organizacija postojati još dugo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...