Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

17 hours ago, Weenie Pooh said:

 

To ti pričam, transfer odgovornosti sa kolektivnog na individualni nivo je cold comfort koji nam se već mesecima intenzivno sipa u glave kroz medije. Za svaku prosečno inteligentnu osobu, prilična je sramota primiti se na to i onda seruckati po internetu "Haha vidi budalu zarazila se, a ja zato sve lepo pažljivo i eto, ostao zdrav!"

 

Činjenica da se ti nisi zarazio ne dokazuje apsolutno ništa - ni da si se adekvatno čuvao, ni da protokoli sionskih mudraca imaju efekta, ni da je "kompletni idiot" neko ko se zarazio "iz čiste nepažnje". 

 

Nije se zarazila ni ogromna većina onih debila u Americi što se iz protesta unose u lice svakome kome stignu, za spas ekonomije ili šta već tripuju. Virus je u pitanju, najveći broj nas mu sticajem okolnosti prosto nije bio izložen, nebitno da li je nosio masku ili ispirao oči deterdžentom.

 

Zato nemoj da umišljaš da potpuno kontrolišeš situaciju kad ti je zdravlje u pitanju - znam da je utešno tako misliti, ali nema veze s realnošću. I nemoj molim te da ovde seiriš i kenjaš po ljudima koji se jesu zarazili, makar igrali za klub koji je neočekivano pobedio tvoj klub 3-0 i sprečio ih da obore tamo neke rekorde.

 

Nisi me razumeo, ne mislim ja da potpuno kontrolišem situaciju i naravno da svakome može da se desi neki freak accident. Ali fudbaleri itekako imaju uslova da šansu za taj freak accident svedu na krajnji minimum, kao što sam ja sebi tu šansu sveo na krajnji minimum. Ovo što si ti napisao je kompletna budalaština, ispada da je je pitanje toga da li će neko da se zarazi isključivo random. 

A ovo za seirenje jer su se fudbaleri Votforda zarazili, saberi se molim te, ne budi debilčina, mislim da gluplju stvar nisi napisao u svom forumskom životu. Ne znam u kom psihofizičkom stanju si bio dok si to pisao, nadam se da ti se neće ponoviti jer te baca u ozbiljno jadnički mod. 

 

Link to comment
On 20.5.2020. at 0:31, copkillah said:
stvarno moraš da budeš kompletni idiot pa da se kao jebeni fudbaler PL zaraziš koronom

 

ono, imaš sve uslove da izolaciju izguraš lagano, bez mnogo stresa, možeš sebi sve da priuštiš... jebeni moroni

 

On 22.5.2020. at 11:24, copkillah said:

Ponavljam, svaki fudbaler koji se zarazio je kompletni idiot i ništa više

 

siguran sam da su se neki od njih zarazili iz čiste nepažnje i neozbiljnog shvatanja protokola

 

1 hour ago, copkillah said:

saberi se molim te, ne budi debilčina, mislim da gluplju stvar nisi napisao u svom forumskom životu. Ne znam u kom psihofizičkom stanju si bio dok si to pisao, nadam se da ti se neće ponoviti jer te baca u ozbiljno jadnički mod. 

 

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

ako ti tu vidiš naslađivanje zato što su se zarazili, onda je to do neke tvoje projekcije i taj problem koji imaš nije rešiv na forumu Happy Adam Scott GIF by Sky

Link to comment

Možda se jedan meč još igra u petak 19. ali se kolo svakako nastavlja za vikend. Očekuje se završetak do prvog ili drugog avgusta. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...