Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Eriksen se žali da je dvije godine bio crna ovca u ekipi i da je bio dežurni krivac za sve. Malo mi to bezveze da sad sere u tanjir iz kojeg je jeo, ali dobro.

Link to comment

Dobro, nije bas tako rekao kako su preneli strani portali, odnosno originalni intervju. Ako si citao nesto domace onda da. Nije pljuvao po klubu ili igracima vise po medijima jer su ga oni krivili za sve sto je lose u Totenhemu a da je istina da je svima rekao da hoce da ide ali da ce uvek da da svoj maksimum kad zatreba. Pricao je i sa Murinjom kad je ovaj dosao, dogovorili se da neće da mu pravi problem da ode Januara ali ako zatreba da mora da igra sto je ovaj i radio uvek kad ga je Murinjo izabrao. Vise je tu Levi napravio sranje, jer mislim da je od njega dolazilo da Eriksen pravi sranja po svlacionici i unosi nemir. Ne deluje Eriksen bas da je Pogba a Levi itekako

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

... Ne deluje Eriksen bas da je Pogba a Levi itekako

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

Hvala joj sto ti je uzela mobilni... :fantom:

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Meni nije jasno ovo oko odmaranja igraca - Brus je izveo skoro prvi tim Njuke? Pojasnite neukom :unsure:

Njuka drugi tim ni nema, povređeno im je jedno 16 igrača.

 

32 minutes ago, John Coltrane said:

Cekaj, cekaj, Klop nije vodio tim sinoc?! Koji seronja jbt... :lolol:

 

Pa da, bukvalno nijednog igrača iz prvog tima nije poslao. Valjda mu bilo glupo da trenira decu koju ni ne poznaje, pa je ostavio Kričlija koji ih i inače vodi. A povređeni Milner je volontirao da mu pomogne u svlačionici i pored terena, ono kao motivacije i sl.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Njuka drugi tim ni nema, povređeno im je jedno 16 igrača.

 

 

Pa da, bukvalno nijednog igrača iz prvog tima nije poslao. Valjda mu bilo glupo da trenira decu koju ni ne poznaje, pa je ostavio Kričlija koji ih i inače vodi. A povređeni Milner je volontirao da mu pomogne u svlačionici i pored terena, ono kao motivacije i sl.

 

Ali Njuka nije igrao sa klincima, iako ima drugi tim bez obzira na povrede.

 

 

OK meni je skroz jasno, i legitimno, da bazendzije zivotom i telom brane svaki postupak Klopa, ali ovo je totalno nepostovanje i kluba i igraca i protivnika pa i celog takmicenja. Pri tom siguran sam da se neko od igraca iz prvog tima svakako ne bi bunio za startnu postavu, za koji gol ili asistenciju, za igranje pred punim Enfildom od prvog minuta, za kapitensku traku u zvanicnom mecu...Ili je sve to mogao zavrsiti vec u prvom mecu.

Na kraju krajeva Klopu je to radno mesto, jel toliko umoran od svog posla?!

 

 

Vezano za te kupove i 1 krizu kup takmicenja u ENG, Murinjo je dao izjavu (jos pre 2 godine) da bi mecevi trebali da se igraju na terenu ekipe iz nizeg ranga zbog novca koji bi prihodovali od prodaje karata (i prateceg programa) i zbog te "prednosti" domaceg terena koji bi davao neki procenat sanse u duelu sa bogatijim klubovima koji imaju 20-25 igraca u rotaciji.

 

Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:

 

 

Vezano za te kupove i 1 krizu kup takmicenja u ENG, Murinjo je dao izjavu (jos pre 2 godine) da bi mecevi trebali da se igraju na terenu ekipe iz nizeg ranga zbog novca koji bi prihodovali od prodaje karata (i prateceg programa) i zbog te "prednosti" domaceg terena koji bi davao neki procenat sanse u duelu sa bogatijim klubovima koji imaju 20-25 igraca u rotaciji.

 

Zar nije veća zarada ako se igra na većem stadionu? Prihodi se ionako dele po pola, ako se dobro sećam...

 

Znam da je pre par godina (pre Klopa) Liverpool baš ispao kretenski, kad nije hteo da da ceo prihod sa meča nekom 4-ligašu koji je bio u bakrotu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...