Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kompeticija sa Pepom ga je izdigla za još jedan nivo. Gledali smo razne dominantne timove u istoriji, ali su oni uglavnom dominirali posedom i sa par vrhunskih znalaca. Ovde imamo tim koji pre svega fizički melje protivnike iz kola u kolo, i ne izgleda kao da će posustati. 

 

Ja se sjećam njegovih titula sa Dortmundom gdje su igrači tipa Subotić, Kagawa i Barrios izgledali kao svjetske klase. Jedino ga je jebavalo što je imao blindspot za golmane gdje su mu raznorazni Weidenfelleri i Burkiji krojili kapu.

 

Fizički melju, ali tehnikom pobjeđuju. Kornere TAA ne izvodi snagom nego tehnikom, gol Firmina protiv Spursa ne zabija brzina sprinta nego brzina razmišljanja i vještina kontrole lopte na malom prostoru.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Gojko čekao pola sata da padne izjednačenje, pa tek sad konstatuje asinhronitet� u igri posle izmene.

Mane :(

Japanez još nije naučio kretnje... Bolje da je ušao neko u sredinu, a Ox da igra Manea...

Link to comment

Inače, Gojko gleda na drugom monitoru basket, 100%... Kasni sa komentarima, više nego inače, a imao je ispad da je igrač pogodio koš, u prvom poluvermenu...

Link to comment
Just now, radisa said:

Inače, Gojko gleda na drugom monitoru basket, 100%... Kasni sa komentarima, više nego inače, a imao je ispad da je igrač pogodio koš, u prvom poluvermenu...

 

:laugh: to sam i ja pomislio

Link to comment

Tek će da se ne vidi sad kad je otišao desno, Firmino levo, a Salah u sredinu :isuse:

Guslate tamo, Kloppo ovo Kloppo ono, a on svako malo da protivniku igrača više gurajući pravovernog na CF i čuvajući gol razlike.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...