Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

40 minutes ago, Meazza said:

 

Ovo. 

 

Podsjeća me ovo što Firmino radi na jedan od najpotcijenjenijih golova u historiji Lige prvaka - onaj Lewandowskog u 4-1 protiv Reala kad je Pepea trznuo na kocki leda koja bi stala u čašu šampanjca™ i zabio gol. Minimalistički osjećaj fudbalera za prostor je nešto što me oduvijek fascinira. Otud moje vječno divljenje Ronaldinhu za gol protiv Chelsea ili Ibri za gol Feneru dok je igrao za Inter.

Link to comment

Sad da se lagano resi ovo preko Londoncana i Juznjaka, pa gustiranje od februara. Treba odbraniti LS. I da, Klop je promenio fudbal. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

 

Podsjeća me ovo što Firmino radi na jedan od najpotcijenjenijih golova u historiji Lige prvaka - onaj Lewandowskog u 4-1 protiv Reala kad je Pepea trznuo na kocki leda koja bi stala u čašu šampanjca™ i zabio gol. Minimalistički osjećaj fudbalera za prostor je nešto što me oduvijek fascinira. Otud moje vječno divljenje Ronaldinhu za gol protiv Chelsea ili Ibri za gol Feneru dok je igrao za Inter.

 

Da ne bude zabune, cenim ja tehnički potencijal ove ekipe, pogotovo malenog Moa, da nemaju taj detalj, ništa ih ne bi odvajalo od ostalih Burnlija. Ipak, meni je najveći utisak dok gledam utakmicu Liverpula kako igrači munjevito zatvaraju svaki slobodan komad prostora u roku od sekunde, kako lopta ide od Alisona, preko TAA, Firmina do Salaha, u roku od tri sekunde, i ulazak u stopostotnu šansu. Najveći uspeh Klopa je što je uspeo da natera svoje najveće znalce da trče maltene na nivou Robertsona, i to im umnogome omogućava da iskažu svoje tehničko i svako drugo umeće.

Link to comment

@Mindaugas Žukauskas Naravno. Klopp je uspješno kombinovao tehniku i snagu, zato su tu gdje jesu u odnosu na tzv. konkurenciju.

 

Minvajl, Arsenal vraća Ceballosa u Real jer on želi veću minutažu kako bi se ubacio u španski tim za Euro 2020. Navodno je blizu zamjena u vidu Thomasa Lemara iz Atletica. Stariji poznavaoci fudbala™ će se sjetiti da je dalekog ljeta 2017.godine Arsene ponudio 92 miliona funti za rečenog Lemara Monacu kao zamjenu za Alexisa koji je trebalo da ode u City za 60 milki. Ostalo je historija: Monaco je odbio ponudu, a Alexis je dočekao svoj odlazak u Mančester u januaru.

Link to comment
32 minutes ago, ArleKino said:

 

Podsjeća me ovo što Firmino radi na jedan od najpotcijenjenijih golova u historiji Lige prvaka - onaj Lewandowskog u 4-1 protiv Reala kad je Pepea trznuo na kocki leda koja bi stala u čašu šampanjca™ i zabio gol. Minimalistički osjećaj fudbalera za prostor je nešto što me oduvijek fascinira. Otud moje vječno divljenje Ronaldinhu za gol protiv Chelsea ili Ibri za gol Feneru dok je igrao za Inter.

Luis Garcia drugi gol za Meksiko protiv Irske (2-1) WC 1994

Link to comment

Jako teško, da su Vukovi dobili, ne bi bilo nezasluženo, možda i najteži meč ove sezone. Henderson pokidao, čak i da ne računamo gol i asistenciju. Robertson danas bio najslabiji.

 

Ono što mi je fascinatno kod ovog tima Liverpula je to što, iako je Vulverhempton u jednom periodu bio znatno bolji i što Liverpul tada praktično ništa nije pokazivao, ja sam i dalje imao osećaj da meč može da se dobije, nisam bio zabrinut koliko bih bio u nekoj drugoj sezoni. Nije da otkrivam toplu vodu, mentality monsters, ali ipak...

 

Inače, sa zabavnije strane, čekam neku teoriju zavere zbog ove fotke :lol:

 

EO_29-hX4AYic-G?format=jpg&name=360x360

 

 

Link to comment

ma klopov liverpul je realno bez premca najbolji tim svih vremena (repstativno ili klubski, svejedno), i ovaj *checks notes* jedan trofej za četiri godine je samo početak

 

u naredne 4 godine može švabo sasvim lagano da duplira saldo, mmw!

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Покојни, шта је било? Што починише Сандерленд,Манчестер Сити и исти такав Лестер.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...