Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

25 minutes ago, Azdaja said:

Čekam te ceo dan.. 

 

Mladići su bili fenomenalni do pred kraj. Neka Klopo izbaci onu XI protiv Evertona na nas u ovom sastavu pa da vidimo ko je ko. :)) 

 

Mani se, samo mi treba da nas Liverpulova klinčadija izbaci iz oba kupa ove sezone...

Link to comment

Brendanara - čovjek koji kad dođe u Englesku razvije trofejofobiju koja se posebno manifestuje u polufinalu nekog kupa protiv Aston Ville.

 

Spiking ov, Eriksen danas predstavljen u Interu. Za vrijeme karijere u Spursima je osvojio manje trofeja nego Kim Kallstrom u Arsenalu za vrijeme svoje kratkotrajne posudbe.

Link to comment

brendara, čovek koji sa liverpulom ima jedan trofej manje od klopa (ali klop je vodio tipa duplo više), pre toga je vodio swansea, posle toga pola sezone lester. kakav objektivno tragičan nedostatak trofeja indeed. :fantom:

 

ne berite brigu, prolazimo rutinski

Link to comment

primetio je radiša tvoju sugestiju copi, ne moraš baš toliko da se trudiš

 

nisam znao koliko ti je stalo, biće da si se baš napatio jadan :laugh:

Link to comment

opusti se copi, mene moja briljantnost i dalje vrlo zabavlja tako da definitivno mogu da živim bez validacije sa strane. sam sam svoj najveći fan.

 

mislim nije da ne cenim što rankiraš moje pisanje po sezonama, pratiš, analaziraš, pokušavaš da pokreneš diskusiju i uključiš i druge da pišu o meni...ali možda da to ne radiš baš ovoliko često? malo je off topic da budem iskren, a i malo me stid pošto nisam ja baš toliki superstar.

Link to comment

Ne razumeš me, ja žalim za starim Ruxinom, onim necrknutim, koji je bio zabavan. Ovaj lik kome je prodao nalog je nažalost često otužan. Čuvam uspomenu na originalnog Ruxina, morao bi to da ceniš iako mu blatiš ime.

 

 

Link to comment

"brendara, čovek koji sa liverpulom ima jedan trofej manje od klopa". Ne razumem, objasniti. Ja koliko znam Brendon je sa Liverpulom osvojio par manager of the month i to je to. Lepo rece Arle, ima da nazovu trofej po njemu " trofejofobija", cisto da je dodele. Lester odlicnu ekipu ima, dobar i trener ali mi nije jasno sta kalkulise. Ponovo.

Link to comment

@copkillah

 

oke, onda ljubavna pisma ubuduće slobodno šalji na pm

 

preneću mu ja, ne brini. dobar sam sa tim carem što je voleo da zajebava junated. toleriše me još uvek iako sam ja lično samo jedan govnar koji voli da zajebava liverpul.

 

@Zlurad

 

pa to i kažem, jedan manje od klopa

 

64vqSiR.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...