Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, John Coltrane said:

 

Slusam Ria na BT i spremam trolcinu na IL .

 

ako je ovo poslednje što ćeš pročitati od mene samo da znaš da te volim johne :heart:

 

 

Spoiler

1wz3as.jpg

 

Link to comment

Neverovatan kripl fajt za 4.mesto. Mučeni Čelzi je gubio bodove, kada god je mogao, a i dalje drži pristojnih +6, možda se sutra Vulvsi približe.

Link to comment
9 hours ago, Facundo Orellana said:

Neverovatan kripl fajt za 4.mesto. Mučeni Čelzi je gubio bodove, kada god je mogao, a i dalje drži pristojnih +6, možda se sutra Vulvsi približe.

Ovo postaje zabavnije od borbe za titulu kao trejdmark tri sezone. 

 

Ali da su svi ovako nesposobni i da će żozo uspeti u poduhvatu i bez kejna u tome eeeee o tome će pričati poluspecijalni budućim naraštajima. XD

Link to comment

Arsenal je 10 bodova daleko od 4.mjesta i 7 od zone ispadanja. Samo Liverpool (0), City (5) i Wolvesi (5) imaju manje poraza od Arsenala (6), a samo Watford (5) i Norwich (4) imaju manje pobjeda.

Link to comment
3 minutes ago, Glass Joe said:

Po zakonu velikih cifara trebalo bi veceras krcag Liverpula da se napokon razbije

 

Apsolutno..

 

No, ja sam, krajnje skromno, odigrao da ve oba tima dati gol.

Link to comment
7 hours ago, ArleKino said:

Arsenal je 10 bodova daleko od 4.mjesta i 7 od zone ispadanja. Samo Liverpool (0), City (5) i Wolvesi (5) imaju manje poraza od Arsenala (6), a samo Watford (5) i Norwich (4) imaju manje pobjeda.

 

ManUTD je 5. sa 34, a Njuka 14. sa 30 bodova. Za malo pa da bude kao u basketu, "na 1 posed".

Link to comment
1 hour ago, Glass Joe said:

Po zakonu velikih cifara trebalo bi veceras krcag Liverpula da se napokon razbije

 

Neće. Wolvesi su im i prošle godine bili lagani zalogaj. 2-0 za Bazen.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...