Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

da budem iskren na pamet mi nije palo da treba menjati i aubu i lakazeta :D

 

džaka je takođe potcenjen igrač kad god nije budala, svaki upgrade tu neće doneti onoliko koliko mislite da hoće. rekao bih da je sličan profil gundoganu, a za gundoa kod nas vazda ima mesta. defanzivno jeste tanak, ali za taj deo je valjda prevashodno zadužen torreira. plus mislim da ga arteta voli pa ne znam da li i razmišlja o zameni. jedan vrhunski štoper očigledno fali.

 

i da me ne shvatiš pogrešno, navijam ja za pepovog fudbalskog sina, a i ovaj arsenal ima dosta zanimljivih igrača. samo mislim da navijači arsenala često imaju malo previše izgovora za moj ukus :fantom:

 

Realno, nisi ti gledao Emeryjev Arsenal. :D To je bilo odučavanje naših fudbalera od fudbala.

Link to comment
20 minutes ago, 189- said:

kane, rashford, abraham, vardy. stvarno nece ostati zdravih engleskih napadaca.

 

As Brexit looms, surely it's time for England to go all continental with a 'false 9'. Alli, Sterling, Maddison/Grealish and Sancho. Gareth 'Tiki-taka' Southgate?

 

Link to comment

@John Coltrane

 

nemam pojma šta awb radi, ali svakako ne mislim da je loš igrač. defanzivno odličan, smehotresno ograničen napred. samim tim ne vidim mnogo top klubova koji bi ga uopšte doveli, a kamoli doveli za 50+ miliona. nešto slično kao kad sam pričao da lukaku nije za top klubove.

 

ali you do you junajtede, ko sam ja da osporim vrhunske rezultate koje postižete ovih godina :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...