Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

biće alegri što je next best thing, ali kad protraće još te 2 godine možda sazri da se opamete pa da najzad dođe taj eddie howe :sleep:

 

Link to comment

Na neki čudan način mi je sve ovo pomalo i drago, mnogim našim fanovima nije bio dobar Murinjo, Lukaku, Felaini, Here, nego su jedva čekali da OLO povede Rašforda, Pereiru i ostale kilavce u napad.

 

Rašford inače ima jedan jedini gol iz igre u zadnjih 20 utakmica, ali su zato i on i Mata (koji više ne može ni da se kreće) dobili nove ugovore.

 

 

 

1 minute ago, renne said:

Ne vredi više ovo ni pratiti
Valjda budemo prvaci c'shipa

 

 

Sa ovim kilosterima i malim pizdama - nećemo. Zamisli njih u Brodu gde se toleriše mnogo grublja, nasilnija igra, na primer.

Link to comment
6 minutes ago, Jeremija said:

Na neki čudan način mi je sve ovo pomalo i drago, mnogim našim fanovima nije bio dobar Murinjo, Lukaku, Felaini, Here, nego su jedva čekali da OLO povede Rašforda, Pereiru i ostale kilavce u napad.

 

Rašford inače ima jedan jedini gol iz igre u zadnjih 20 utakmica, ali su zato i on i Mata (koji više ne može ni da se kreće) dobili nove ugovore.

 

 

 

 

 

Sa ovim kilosterima i malim pizdama - nećemo. Zamisli njih u Brodu gde se toleriše mnogo grublja, nasilnija igra, na primer.

 

Ti kao da nisi gledao Murinja. I ta patnja za Felainijem mi stvarno nije jasna, meni je zao sto nije otisao ranije da se uzmu vece pare.

 

Klinci nisu krivi sto nemaju nekog Roj Kina, Geri Palistera, Kantonu pa i Stiv Brusa da zaurla i najebe se mame kako njima tako i protivniku. Malokrvnost svakog igraca koji je stariji od 25 godina je najveci problem ovog UTD.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...