Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Meazza said:

 

Ne, i dalje mislim da ne bi.

Ne bi...

 

Kada je Salah došao u UK, pokušavao je da izdržava duele i nije dobijao ništa... Znam koliko sam pizdio što ne pada u gomili situacija....Penale koje bi inače svirali, nisu svirali, jer nije padao...

 

Onda su verovatno u štabu uradili analizu i rekli mu da ko jebe fer play, da pada, jer svi padaju... I onda je postao dajver...

 

Problem je što sudija udarac bez pada jako, jako retko svira, čime se suštinski onemogućava muška igra... I nisu tu igrači glavni krivci, nego sudije... Igrači se prilagodjavaju kriterijumu...

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ne bi...

 

Kada je Salah došao u UK, pokušavao je da izdržava duele i nije dobijao ništa... Znam koliko sam pizdio što ne pada u gomili situacija....Penale koje bi inače svirali, nisu svirali, jer nije padao...

 

Onda su verovatno u štabu uradili analizu i rekli mu da ko jebe fer play, da pada, jer svi padaju... I onda je postao dajver...

 

Problem je što sudija udarac bez pada jako, jako retko svira, čime se suštinski onemogućava muška igra... I nisu tu igrači glavni krivci, nego sudije... Igrači se prilagodjavaju kriterijumu...

 

Sve OK, samo da prokomentarisem poslednji pasus. IMHO, muska igra je sinonim za igru koja ima physicality (kako se to kaze na srpskom?). Mozda hoces da kazes onemogucava se fer plej.

 

Pa to je vicious cycle, slazem se. Ali nesto mora da se resava, vidis i sam da ja pljujem sudiju, a ne toliko Manea.

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

Deluje kao da svako u svojoj glavi ima drugaciju definiciju dajva sto dodatno otezava dalju raspravu. 

 

Da neko pita vise ljudi dali bi svako svoju definiciju trcanja, ali svako zna sta je.

Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

Kakav gol Abrahama, svaka čast dečko 

I sjajan pas Hudson-Odoia.

 

Odlični Čelsijevi klinci,a najbitnije je da engleski Savo ima poverenja u njih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...