Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

ovde ću da banujem na po mesec dana za takve baljezgarije i učitavenje grupama ljudi zajedničke osobine...

 

AKo svi tamo prave svinjac sa svojim ponašanjem, ne morate to da širite po celom forumu...

 

Msm Radisa.. :D

 

49 minutes ago, ArleKino said:

Ovo je najgori start Uniteda od 1989-90.

 

U tu sezonu je Liverpool ušao kao aktuelni viceprvak nakon najuzbudljivije utrke za titulu svih vremena.

 

Manchester United je u prvom kolu na Old Traffordu strpao četiri komada londonskom velikanu. Na kraju sezone, međutim, United je završio trinaesti. Tottenham, Arsenal i Chelsea su se poredali od trećeg do petog mjesta.

 

U tadašnjoj Drugoj diviziji je Leeds nakon dugog čekanja izborio povratak u elitu. Posljednjeplasirani tim je bio Stoke.

 

Prvak je bio Liverpool.

 

:mellow: Jbt ovo ko neki los film sa nikolas kejdzom..

Link to comment
39 minutes ago, kipo said:

 

Msm Radisa.. :D

 

 

:mellow: Jbt ovo ko neki los film sa nikolas kejdzom..

Ja volim Nikolasa Kejdža... Od Mandoline do Mandy, sve su to dobri filmovi... :D

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

U tu sezonu je Liverpool ušao kao aktuelni viceprvak nakon najuzbudljivije utrke za titulu svih vremena.

 

Kaže urbana legenda da je ideja o Premier ligi nastala nakon te utakmice na Enfildu.

Link to comment

Pitaj novinara BBC-a koji je to napisao:

 

 

 

Quote

Simon Stone BBC: The big question is whether United will stand by the 46-year-old if the present situation gets worse.

However, there is a very real fear from some inside the club that should Liverpool inflict a heavy defeat on United on 20 October, the external reaction may create pressure they find too hard to resist.

This would be regarded as unfair by those who feel Solskjaer's three signings have been positive additions but only represent the first phase of what needs to be achieved.

However, the alternate view is that Solskjaer is not up to the job and a defeat by Liverpool would merely confirm it.

Either way, the next two weeks are not going to be easy for anyone connected with Manchester United.

 

 

http://www.bbc.co.uk/sport/football/49964486

Link to comment

Ne gledaju oni tako, njih interesuje reakcija fanova, ništa drugo, baš ih briga da li ćemo izgubiti. Ako reakcija bude ekstremna, onda će ga otpustiti. Što je loše, jer to znači da se ne vode nekim sportskim razlozima, nego čisto popularnošću.

 

Što se ne može isključiti, jer je vrlo moguće da su mu zato tako brzo i dali posao.

Link to comment

Da ih interesuje reakcija fanova ne bi UTD spao na toliko niske grane da otpusta trenera zbog bojazni da ce izgubiti od Liverpula. Njih interesuju samo i jedino novci i nista drugo.

Link to comment

Pa i novac zavisi od reakcije fanova, novi komercijalni ugovori se često vežu i sa popularnošću na Twitteru, Facebooku i drugim društvenim mrežama. Ako fanovi nisu zadovoljni, nema ni prodaje majica i ostale robe, ne treba zaboraviti da je naša ubedljivo najprodavanija iako na terenu nemamo pojma.

 

Tako da je ovde to u potpunoj korelaciji.

Link to comment

Ne verujem da je navijacima Ole problem. Veliki on kredit ima kod fanova. Pre mislim da ce da sacekaju januar i da se zahvale Pogbi i jos par igraca. Od januara do kraja sezone ima, ja mislim 15-20 utakmica u ligi, dovoljno za klub kao sto je ManUtd da se i sa 15 mesta vrati medju top 6.

Link to comment

Oko Nove godine bi se moglo znati gdje će ovaj gori dio Top 6 da bude u borbi za Ligu prvaka, a samim tim i United.

 

28.12.2019. na Emirate dolazi Chelsea, 1.1.2020. dolazi United.

 

Do 14.marta (30.kolo) će United odigrati sve derbije i znaće na čemu su. Koliko god šadenfrojdovali™ vaskoliko pučanstvo svojim porazima, čisto sumnjam da će United biti TOLIKO daleko od evropskih pozicija ili u borbi za opstanak. Čak i da budu, tu je i mogućnost da preko EL uđu u Ligu prvaka tako da bi im liga mogla od marta postati dead rubber takmičenje.

 

Ne znam. Mislim da je Solskjaer juče definitivno zaradio otkaz taman da je sto finala Lige prvaka riješio kao igrač Uniteda. Newcastle je protiv Brightona izgledao kao tim iz Championshipa kojeg je samo sreća spasila od poraza, a protiv Leicestera i gore. Juče su od prve minute izgledali kao organizovaniji, kreativniji i gladniji tim od Uniteda. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...