Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

 

 

 

S obzirom da je korona uzela maha...mozda je ipak bolje gledati prenos, za odlazak na stadion ce biti vremena.

Edited by Milosh76
Link to comment

Моцарт машинерија кида од доласка Декија наовамо. Те прецртао овог те прецртао оног, те овај се не залаже те онај не трчи, те доводимо анонимуса из Пољске о којем се пјевају пјесме, те сад одједном гол машина из Аргентине коју нико неће, те неки руски Румун из Словеније. Не вјерујем Дарјану ни добар дан кад каже.

Link to comment

  Neočekivano se komplikuje situacija oko Banjca, pregovori su intenzivirani, ali nisu doneli rezultat. Očigledno će Terza biti prinuđen da proda Gavru i Velju, da podigne ponudu Inđiji na milion, bez obzira što Banjčev ugovor ističe za 6 meseci, samom Banjcu ponudi ugovor u rangu Benovog, bonus za potpis i desetku na leđima. Sa druge strane blizu smo da slomimo Spidija. 

Link to comment

Vujadin Savić i njegova supruga Mirka dobili su pozitivan test na virus korona, saznaju "Novosti". Bračni par se sa blagim simptomima gripa testirao i dobi rezultate da su zaraženi virusom Kovid19.

 


Sumnja se da su i neki fudbaleri, bar njih trojica, četvorica takođe oboleli od korone jer su imali svakodnevni kontakt sa Vujadinom. Njihova imena nisu, za sada, došla u javnost.

Link to comment
15 hours ago, Milosh76 said:

 

 

 

S obzirom da je korona uzela maha...mozda je ipak bolje gledati prenos, za odlazak na stadion ce biti vremena.

 

ja sam protiv radnika usao u npr drugom minutu da bih izbegao guzvu na ulazu i na tribini sam nasao mesto gde nikog nije bilo blizu mene. ne pisem ovo da bih uticao na neciju odluku o odlasku na stadion vec da bi ljudi imali jasniju sliku. dakle, sve je isto kao i pre virusa ali postoji i mogucnost distanciranja od guzve... 

Link to comment
11 minutes ago, Bright Billy said:

 

ja sam protiv radnika usao u npr drugom minutu da bih izbegao guzvu na ulazu i na tribini sam nasao mesto gde nikog nije bilo blizu mene. ne pisem ovo da bih uticao na neciju odluku o odlasku na stadion vec da bi ljudi imali jasniju sliku. dakle, sve je isto kao i pre virusa ali postoji i mogucnost distanciranja od guzve... 

Uopste ne ocekujem guzvu sutra, ako bude 15-20000 bice dobro.

 

Kako igramo u poslednje vreme, to bi bio uspeh da dodje 20.000 ljudi. Drugo, ljudi su poceli da se plase korone vise nego inace, i to je jedan od razloga.

 

Inace, najavljen Sonogo da pocinje sutra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...