Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

borac cacak ne postoji od prosle godine

postoji nesto sto se zove borac 1926, nalsednik nekakvog fk provo, tek to je farsa

 

ne dudlam, tako da nemoj da brines, momci koji ginu su samo tvoji

 

@samo_opusteno

  • +1 1
Link to comment

jel bila torta ili sta slicno?

ozbiljno pitam

 

cudilo bi me ako su sns govna propustila da iskoriste momenat za predizbornu promociju

Link to comment

Torta je bila za Bajkovicev rodjendan, ovo je proslava titule nema potrebe da bude torta.

 

A Bajkov rodjendan se poklopio sa izborima i onda su mu napravili tortu sa brojem 1 sto se lepo iskoristilo da taj koji mu je dao tortu podrzava SNS. Sto i nije neka tajna. Ali grobari obozavaju da je isticu kao neku super foru ili sta vec.


 

Link to comment

zanima me jesu uspeli opet da se pokenjaju po nekad velikom klubu za koji sam navijao

verovtno bih propustio sve ovo i zabravio da danas nije osvanula ona budalastina sa "raketnim sistemom"

 

par desetina hiljada ljudi na stadionu i prenos su odlicna prilika snsu da se "predstavi" u danu pred izbore pa me zanima sta su to veceras priredili

 

@billy bright

Link to comment

Imao sam zadovoljstvo da ne gledam proslavu titule.  Danas su precrteni bili bolji deo ekipe.  Korona je izgleda usla u Zvezdu i to vise ne moze da se prikrije.  Uzdam da zarazeni igraci nece imati klinicke simptome i da ce da preguraju zarazu na nogama.  Mislim da nije trebalo da se igra prvenstvo sa publikom.  Zasto je to tako bilo i zasto se posle prilicno ogranicavajucih mera preslo na totalno odsustvo mera, mozda ce se odgovor naci u clanku Dr. Radovanovica u "Politici" http://www.politika.rs/scc/clanak/456197/Pogledi/Kovid-i-leto.

Link to comment

@pbg12345

 

Što nisi gledao tekmu tj. proslavu kad te toliko zanima?

 

Nije bilo torte, bilo malo mraka i lajtšou efekata, po aut linijama crveno bele tube koje su igraci panicno preskakali da se ne sapleru na ulazu. 

Link to comment

Zvanicno je bilo 18000 ljudi, a u prenosu se videlo da nema ni 10.000, al ajde, svi preuvelicavaju, pa i oni.

 

Nisu priredili bas nista! Obicna proslava sa malo vizuelnog show programa koristeci led svetla i neka iritantna muzika. Gledao sam mozda 5 minuta.

 

Inace ne volim ta organizovana slavlja, kad po komandi moram da se radujem, slavim, smejem i slicno. Osim ako mi nije nesto bas mnogo bitno u zivotu, a  titula u fudbalu vise nije.

Edited by Milosh76
Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

zanima me jesu uspeli opet da se pokenjaju po nekad velikom klubu za koji sam navijao

verovtno bih propustio sve ovo i zabravio da danas nije osvanula ona budalastina sa "raketnim sistemom"

 

par desetina hiljada ljudi na stadionu i prenos su odlicna prilika snsu da se "predstavi" u danu pred izbore pa me zanima sta su to veceras priredili

 

@billy bright

 

ako te nesto zanima onda gledaj prenos a prekini ovde ljude da smaras sa svojom primitivnom dnevnopolitickom agendom... 

  • +1 1
Link to comment

Drago mi je da je Milojevic pozvan.  Ovo je njegova titula i njegova sezona.  Stankovicu se pruzila prilika da uz sigurnu zalihu od 11 bodova pocne da pece trenerski zanat i da se zakiti prvim trofejom.  Stankovic sada ima priliku da naparvi svoj tim i da mu da svoj stimung.  Ako u tome bude uspesan, slavicemo ga kao Milojevica ali ako omane, dozivece sudbiju Pizona, koji je bio bolji igrac od Stankovica, ali cija je neuspesna treneska karijera danas napravila od njega osobu za posprdu.

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...