Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Знам малог и оца му. То је у Малезији велика вест. Први њихов играч у великом клубу.

 

Отац је добростојећи, није неко прање лове у питању. Дечко је вредан и васпитан, дошао је у Србију баш због Звезде. Иде озбиљно у школу овде. 

 

Отац је прави анти-сокер дед. Оно има став, треба слушати тренера, није моје да се мешам само да ободрим сина. Екстремно позитиван став има. Нестваран чак. 

  • Hvala 3
Link to comment
20 minutes ago, *edited by mod said:



Elem, jel stvarno Terza Jr. u komisiji za uvođenje VARa ili je patka?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

Bio je. Nisam siguran da li je još uvijek.

Link to comment
23 minutes ago, *edited by mod said:


Elem, jel stvarno Terza Jr. u komisiji za uvođenje VARa ili je patka?
 

član je radne grupe fss-a za uvođenje var-a

Link to comment

VAR ce ovde biti snazan. Uvek se setim situacije od pre nekoliko godina kad je bio penal na derbiju jer je kao partizanovca napucala lopta u ruku, pa rezija reprizira i na slomo vidis da ga nije udarila u ruku, ali niko ne moze da stavi kucu na to, jer je snimak skroz zamucen i jedva da se bilo sta vidi. Kao grafika na c64 ili spektrumu pa jos malo zamuceno

  • +1 2
Link to comment
On 14.6.2020. at 19:29, Dimitrije said:

Stankovic je tek poceo, ali nije dobro da sezonu zavrsava porazima od jacih timova u ligi.  Dobro je za njega sto nema razigravanja jer bi bilo povuci-potegni.  Na konferencijama za stampu posle deribija i pre ove utakmice pokazao je da kada stvari krenu onako kako nije ocekivao, da ga i logika i izgovorene recenice ne slusaju.  Sasvim drugaciji utisak ostavlja nego kada pobedjuje.  No da vidimo kako ce da pripremi tim za sledecu sezonu.  Ja ne ocekujem mnogo osim da konacno pobedimo Partizan.  Mislim da su nova titula i Evropa na dugackom stapu. 

 

Najprece nam je da se zastitimo od Korone.  Rezultati posle danasnjeg testiranja su prilicno losi i ja bih zabranio prisustvo publike na preostalim utakmicama jer ce poceti i igraci da se razboljevaju.

:blink:

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Deki rekao Pavkovu adio...

 

Taj Pavkov je ozbiljan komad budale. Dogodio mu se lucky strike koji ne dozivi 99% fudbalera, umesto da to naplati u parama i ugovorima naplatio je u kurciranju, koje ce ga kostati i karijere i vecih para. Sta li je on o sebi umislio posle te utakmice s Liverpulom, da mi je samo znati.

Link to comment

Ima 26 godina, u najboljoj dobi za profesionalnog fudbalera.  Umesto da radom i treningom unapredi to malo talenta i dobrih fizikalija kojima je obdaren, on se zapustio, prolenjio i promangupirao.  Posle ovoga, Pavkov nikada nece moci da napravi u karijeri ono sto je mogao da je bio radan, skroman, ambiciozan i poslusan.  Mozda bi za njega dobra prilika bila da predje u TSC ili neki ambiciozniji domaci klub gde bi mogao da se povrati i da kroz godinu dve pokusa da nadje neki inostrani angazman na istoku.

Link to comment
Deki rekao Pavkovu adio...
Malo po malo, još nam samo preostaje da se rešimo par metra drvne građe, i makar smo nešto uradili u prolećnom delu sezone. Mada, na stranu pad forme, mene više brine vest o promeni formata kvalifikacija za LŠ. Sa jednim odigranim mečom u svakom kolu, još više se povećava verovatnoća da ni ne stignemo u plej of LŠ.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Taj Pavkov je ozbiljan komad budale. Dogodio mu se lucky strike koji ne dozivi 99% fudbalera, umesto da to naplati u parama i ugovorima naplatio je u kurciranju, koje ce ga kostati i karijere i vecih para. Sta li je on o sebi umislio posle te utakmice s Liverpulom, da mi je samo znati.

Budala, mogao je u Kinu i da zaradi kao niko do sada, a on se kurčio kako vredi više.

 

Sve na stranu, rekoh onda, za ona dva gola Liverpulu zaslužuje sve najbolje i nikada da plati pivo ili pljesku, i hvala mu do veka na tome.

 

Edit: i za borbenost protiv Salzburga!

Edited by dragance
Link to comment

Pavkoj je bio malo vise od 2 gola protiv Liverpula.  Postigao je 24 gola u klubu, neki vrlo bitni i u medjunarodnim i u domacim takmicenjima.  A mnogi od njih vrlo lepi.  Steta sto se zapustio.  Ko zeli, moze da vidi da bas nije bio beskorisno "drvo".

 

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Taj Pavkov je ozbiljan komad budale. Dogodio mu se lucky strike koji ne dozivi 99% fudbalera, umesto da to naplati u parama i ugovorima naplatio je u kurciranju, koje ce ga kostati i karijere i vecih para. Sta li je on o sebi umislio posle te utakmice s Liverpulom, da mi je samo znati.

 

Da je kul imati škembe ko ja :happy:

Link to comment

Ajde sad dosta o dosuđenim penalima i ratnim zločincima.

 

I probajte malo da se suzdržite od kolektivnog nazivanja druge grupe forumaša maloumnicima.

Link to comment

definitivno se u prva 3 kola kvalifikacija igra po jedan mec a domacin se odredjuje zrebom. u cetvrtom kolu se igraju dve utakmice...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...