Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

37 minutes ago, Bright Billy said:

definitivno se u prva 3 kola kvalifikacija igra po jedan mec a domacin se odredjuje zrebom. u cetvrtom kolu se igraju dve utakmice...

To bi znacilo da moraju da igraju na pobedu u svakoj utakmici.  Nema bunkerice i mnogo taktiziranja.  Ko ima spremniji tim i oformljen sistem igre, taj je u prednosti.

Edited by Dimitrije
Link to comment

U prva tri kola kvalifikacija za Ligu šampiona igraće se samo po jedna utakmica. Vrlo važno: Crvena zvezda, makar u onim kolima gde bi bili nosilac, neće imati prednost domaćeg terena. Domaćinstva će se odlučivati žrebom. U plej-of rundi, poslednjoj prepreci ka Ligi šampiona igraće se kao i do sada dva meča. Još nije poznato da li će Crvena zvezda startovati od prvog ili drugog kola kvalifikacija. Termini tih mečeva su 18. ili 19. avgust, odnosno 25. i 26. avgust. U kojoj rundi će srpski šampion startovati, zavisi od raspleta u nekim aktuelnim šampionatima i aktuelnoj sezoni Lige šampiona.

Ako Juventus izbaci Lion, Barselona eliminiše Napoli, a Atletiko se kroz Primeru plasira u Ligu šampiona, Zvezda kreće od drugog kola.


Crvena zvezda bi tako u najgorem slučaju mogla da samo u tom jednom meču plej-ofa bude domaćin, a Partizan čak ni u tom jednom. U najboljem slučaju, naši klubovi bi mogli da budu domaćini u svakoj rundi. O tome će odlučivati žreb.

Još nije poznato da li će biti dozvoljena publika na utakmicama kvalifikacija. Trenutno stanovište UEFA je da se mečevi kvalifikacija igraju bez publike u celoj Evropi. Ali, to je lako promenjivo jer je UEFA istakla da će pratiti situaciju i da će u dgovoru sa lokalnim vlastima proceniti da li su stvoreni uslovi za povratak publike na stadione.

LIGA ŠAMPIONA, kvalifikacije:

Preliminarna runda: 8. i 11. august

Prvo kolo: 18/19. avgust

Drugo kolo: 25/26. avgust

Treće kolo: 15/16. septembar

Plej-of (dva meča): 22/23. i 29/30. septembar

Grupna faza: 20/21. i 27/28. oktobar, 3/4. i 24.25. novembar, 1/2. i 8/9. decembar

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Dimitrije said:

To bi znacilo da moraju da igraju na pobedu u svakoj utakmici.  Nema bunkerice i mnogo taktiziranja.  Ko ima spremniji tim i oformljen sistem igre, taj je u prednosti.

   Ne mora da znači, primenimo Ljupkovu taktiku iz Barija jer smo sigurni da će Borjan odbraniti penal Amorosu. 

    Svejedno, odluka je idiotska. 

  • +1 1
Link to comment

Moze Borjan da odbrani i 3 penala (svojevremeno Beara je odbranio 4), ali nisam siguran da nasi penaldzije mogu da postignu 3 gola.  Ne znam da li se u slucaju neresenog rezultata igraju produzeci pa onda penali ako ostane nereseno, ili se penali pucaju bez produzetaka.

Link to comment

Nego, videste li danas reality show na Zvezdinom treningu?  Protagonisti Stankovic i Pavkov.  Moglo je to elegantnije i suptilnije.  Stankovicev dolazak u Zvezdu ima znacajnu komponentu populizma koju Stankovic forsira, a klub i deo zvezdaske javnosti se na to primaju.

  • +1 1
Link to comment

Paki™ nije ni u kameru pogledao, delovalo je kao da neko drzi kalaš uperen u njih.

Edited by Plajvi
Link to comment

 https://www.instagram.com/tv/CBiIkAkFe9U/?igshid=1myfuq8kxn2cd

 

 

Paki "slučajni" prolaznik...

 

 

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to comment

Nije se suskalo, vec su u domacoj stampi (papirnatoj i elektronskoj) izasli tekstovi sa naslovima da je "Stankovic prectrao Pavkova", navodno zbog nedovoljnog angazovanja na treninzima, slabog ucinka na utakmicama, sto je kulminiralo navodnim verbalnim sukobom izmedju njih dvojce.  Ova skaska pred pocetak treninga trebalo je da bude demanti.  Ja sam spreman da poverujem da je "Stankovic prectrao Pavkova" umnogome plod maste domacih novinara tabloidne provijencije, ali demanti mi se ni malo ne svidja.

Link to comment

meni je tu najveci problem to sto neko novinarima druka price koje, pogotovo ako su istinite, ne smeju da izadju iz svlacionice. a sportisti su losi glumci, to je opste poznato...

Edited by Bright Billy
Link to comment
Nije se suskalo, vec su u domacoj stampi (papirnatoj i elektronskoj) izasli tekstovi sa naslovima da je "Stankovic prectrao Pavkova", navodno zbog nedovoljnog angazovanja na treninzima, slabog ucinka na utakmicama, sto je kulminiralo navodnim verbalnim sukobom izmedju njih dvojce.  Ova skaska pred pocetak treninga trebalo je da bude demanti.  Ja sam spreman da poverujem da je "Stankovic prectrao Pavkova" umnogome plod maste domacih novinara tabloidne provijencije, ali demanti mi se ni malo ne svidja.

Ako ništa drugo, bar znamo da Paki i Deki nemaju talenta za glumu, pošto ovaj "spontani momenat" deluje neprijatno za gledanje...

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

Da je Stankovic izdao saopstenje tipa da nije zadovoljan Pavkovljevom formom i radom, ali da i dalje racuna na njega, to bi bilo u maniru trenera velikog kluba.  Tako je, od prilike, Zidan objasnjavao zasto Luka Jovic nije u postavi Real Madrida, uprkos tome sto Jovic pravi vece gluposti od Pavkova i sto je Pavkovljev doprinos u Zvezdi nemerljivo veci od Jovicevog u Madridu.  Ja nisam veliki pristalica Pavkovljeve igre, ali mislim da moze da bude koristan igrac, pogotvo kada se juri ili brani rezultat, sto je pokazao u mnogim utakmicama u Zvezdi.  Mislim da se novac ulozen u njega isplatio.  Mogao je da donese vise novca klubu (i sebi) da je potpisao u govor u Kini, ali to je njegova odluka (ma koliko bila nerezonska), a ne odluka kluba ili navijaca.

Link to comment

    Nego, da se manemo tračeva i da se posvetimo ozbiljnim vestima vezanim sa prelazni rok. Dovodimo Dekijevog sina i Borjanovog šuraka, obojica su golmani. Golmanu Popoviću propao odlazak u Levski. Golman Vasiljević se vraća sa pozajmice iz Surdulice. Nudimo 400 soma Rumunu iz Maribora, Kretuu. On nije golman. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...