Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

U stilu Vucurovicevih novina.  Ako se secate, Gavric je povredjen u Senti i napustio je utakmicu hramljuci.

Prevideo sam povredu. Svakako je izgubio mesto u 11 nakon korone a pre toga je bio ponajbolji.
2-1 Gajic, Garsija asistencija. Utisak je da iz Garsije nismo izvukli ni blizu maksimuma.

Link to comment
10 minutes ago, samo_opusteno said:


Prevideo sam povredu. Svakako je izgubio mesto u 11 nakon korone a pre toga je bio ponajbolji.
2-1 Gajic, Garsija asistencija. Utisak je da iz Garsije nismo izvukli ni blizu maksimuma.
 

 

Vazno je da smo ga izvukli iz Vukanovica i Pavkova.

 

Poceo sam da jedva cekam dan kada cemo se otarasiti Rodica. Kakva fukara od igraca, kad odluci da preskoci utakmicu ponasa se kao poslednji dripac. Trebalo je kod ove poslednje akcije Proletera Ivanic da mu pridje i odvali takvu samarcinu da mu zamrzne onu jebivetarsku facu.

  • +1 1
Link to comment

Garsija svakako zasluzuje vise minuta nego sto je dobio, posebno u ovakvom timu Zvezde gde postoje ukupno 3-4 profesionalna fudbalera. Ipak, nadam se da cemo ubuduce izbegavati igrace od 160cm i 45kg, to vise u fudbalu ne prolazi ako nisi ekstremno brz ili madjionicar sa loptom, a ovaj nije nijedno od toga.

 

Laznom Misteru je Vukanovic vec neko vreme najstandardnij igrac i evo docekali smo valjda prvi njegov pismen potez u karijeri, odlicna asistencija kod prvog gola. Nadam se da su to utefterili neki kazahstanski skauti.

Link to comment

Нисам сигуран ко је био у питању али чини ми се Јовичић. Углавном, Николић му додаје лопту паралелно са линијом центра, а овај, иако удаљен три метра од Николића, касни на њу, као да није ту или је не очекује. Фудбалер Пролетера купи лопту, а овај касни на њу и пропушта да заустави играча. Минијатура.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...