Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Budite razboriti i ne idite na stadion (izborne skupove isl.)  Bojim se da krizni stab pravi katastrofalnu gresku nakon svega sto su dobro uradili.  Rezultati testiranja juce i danas su upozoravajuci.  Ako posle vikenda broj zarazenih u odnosu na broj testiranih dostigne i premasi 5%, to znaci da je krenuo cunami.

Link to comment

Eto Kataija nazad u Evropi jer nije bio pametan kad se zenio. Zivis u jednom od najboljih gradova na svetu, zaradjujes masne pare, bavis se onim sto najbolje znas, a onda glupa seoska sponzorusa koju si ozenio naprasno odluci da urbi et orbi objavi svoje "misljenje" o rasama i ode sve u dim. Pa ti posle ne opravdavaj porodicno nasilje.:laugh:

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

Eto Kataija nazad u Evropi jer nije bio pametan kad se zenio. Zivis u jednom od najboljih gradova na svetu, zaradjujes masne pare,

 

AKo je tacno da je imao 650.000 $ godisnje, to Terzic moze lagano da mu obeca :D  Za isplatu ce morati malo da saceka, poduzi je red.

 

Sad ce da krene lozana vezano za Kataia, steta sto nije mnogo realno, znacio bi nam.

Link to comment

Nije pomoglo ni Kataievo prilicno iskreno i pristojno izvinjenje upuceno klubu i navijacima.  Ne znam sta su vise ocekivali od njega - da se razvede da bi time jasno pokazao da se odrice gluposti koje je njegova supruga pisala.  (Mada smatram da razvod ne bi bila losa opcija, ne zbog Galaksije vec zbog  Kataia, jer zivot u zajednistvu sa osobom koja ima tako primitivne stavove i jos ih iznosi u javnost na najvulgarniji moguci nacin nije dobar.)

Link to comment
41 minutes ago, Dimitrije said:

Nije pomoglo ni Kataievo prilicno iskreno i pristojno izvinjenje upuceno klubu i navijacima.  Ne znam sta su vise ocekivali od njega - da se razvede da bi time jasno pokazao da se odrice gluposti koje je njegova supruga pisala.  (Mada smatram da razvod ne bi bila losa opcija, ne zbog Galaksije vec zbog  Kataia, jer zivot u zajednistvu sa osobom koja ima tako primitivne stavove i jos ih iznosi u javnost na najvulgarniji moguci nacin nije dobar.)

Mogao je on da reši ovu situaciju. Morao je da saopšti kako ga je beskrajno sramota zbog svega što se dogodilo i da ne postoje reči opravdanja za tako nešto i da je spreman da podnese sve posledice tog čina. I da uplati 50k u neki od bail fondova za uhapšene protestante. Preživeo bi, bolelo bi, ali bi preživeo. 

Link to comment

Pa osim donacije, naročito tolike za njega (ne prima toliko ni mesečno, a verujem da troši dobro u LA), to je sve i uradio. Kakva glupost. Možda bi zaista mogao da se razvede, osim ako nemaju decu zajedno.

Link to comment

Inace se jeste izvinio u svoje ime i ime svoje supruge prilicno jasno

 

- Objave moje supruge, Tee Katai, na njenim društvenim mrežama, neprihvatljivi su. Ne delim takve poglede na svet i to se ne toleriše u mojoj porodici. Rasizam nije nešto što postoji i protiv čega se bore ljudi samo u Evropi i SAD, već širom sveta. Oštro osuđujem nadmoć, rasizam i nasilje protiv druge boje kože, životi tamnoputih su bitni. Ovo je greška moje porodice i preuzimam potpunu odgovornost. Pobrinuću se da moja porodica i ja preduzmemo sve bitne korake da naučimo, razumemo, slušamo i podržimo tamnoputu zajednicu. Razumem i da će biti potrebno vremena da zaslužim opet podršku ljudi Los Anđelesa. Spreman sam da uložim neophodan rad i napor da naučim iz ovih grešaka i budem bolji saveznik i zastupnik u borbi za jednakost. Žao mi je zbog bola koji je nanet porodici Los Anđeles Galaksija i svima koji se bore protiv rasizma napisao je Aleksandar Katai, koji je u MLS došao 31. decembra 2019. i još se nije pokazao na terenu.

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Zamišljam situaciju u kojoj Katai dolazi na sastanak sa upravom Galaxyja, govori o tome da je apsolutno protiv rasizma, da ga nikakav šovinizam ne zanima i onda poentira sa: "Eto, pitajte gospodina Džajića kakav sam!" Ovi iz Galaxyja ukucaju "Dragan Dzajic" u Google, nađu najsvježije rezultate i kliknu na sliku Džaje u čijem opisu stoji da uručuje dres Zvezde osuđivanom ratnom zločincu.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

To se ne tolerise u mojoj porodici , a ova žvrlja po netu...

Pa šta da joj radi, zabrani internet? Zamisli onda scenu gde joj ne dozvoljava da ide na internet, koliko bi se sjatilo PC brigada da ga osude, pa opet popije otkaz. U svakom slučaju, Katai najebe.

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Pa šta da joj radi, zabrani internet? Zamisli onda scenu gde joj ne dozvoljava da ide na internet, koliko bi se sjatilo PC brigada da ga osude, pa opet popije otkaz. U svakom slučaju, Katai najebe.

 

Kako šta da radi?! Pa, valjda da joj kaže da ne laprda pogotovu u ova luda vremena, pogotovu u US gde besni korona i krecu protesti...

Link to comment

da je istina da se to ne toleriše u porodici katai, ova to ne bi ni pisala. ovako je svima jasno da je po sredi mućenje vode da dublje izgleda

 

mesečni ček u fond džordža flojda, plus da gospođa katai počne da volontira u south la, pa bi priča možda i prošla

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...