Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

19 hours ago, Bright Billy said:

zna li se kad je utakmica? 

Crvena zvezda će sutra početi prodaju preostalih ulaznica za utakmicu 28. kola protiv ekipe Radnika iz Surdulice koja se igra u subotu od 19 časova.

 

Karte koštaju simboličnih 75 dinara za sve tribine i od sutra će biti puštene u prodaju, a blagajne će raditi u petak od 10 do 18 časova, kao i na dan odigravanja meča od 10 časova pa sve do početka meča koji je zakazan za 19 časova.

 

Takođe, ulaznice možete kupiti i putem online prodaja karata putem zvaničnog sajta: iticket.rs

 

Još jednom vas podsečamo da će na ovoj utakmici sav prihod od karata ići u humanitarne svrhe za pomoć Dečjoj klinici u Tiršovoj i manastiru Cerenska reka na Kosovu i Metohijii. Na ovom meču važiće sezonske ulaznice, ali pozivamo i “sezonce” da kupe karte na blagajnama pošto će kupovina istih imati humanitarni karakter, a cena je svakako simbolična.

 

Dođite da proslavimo novu pobedu našeg tima!

Edited by Milosh76
Link to comment

Na slici nedostaje samo Donald Tramp.

 

Inace, ne dopada mi se otvaranje stadiona za gledaoce.  U Srbiji, epidemija jos uvek tinja.  Vidim da je danas objavljeno da je virus usao u staracki dom u Ptrovaradinu i zarazio 22 osobe, i to u delu zemlje za kojise smatra da je prakticno eliminisao zarazu.  Gledajuci na prekjucerasnjoj utakmici gledaoce zbijene kao sardine ispod pokrivene tribine stadiona u Indjiji, pomislio sam da ako je samo jedan od gledalaca zarazen, kako zaraza moze da plane (kao u Bergamu).  Bolje da se igra bez publike do kraja sezone, da se ne desi belaj.  Ako vec zbog ekonomije moraju da rade fabrike, gradilista i kancelarije, masovna okupljanja radi razonode ne moraju da budu dozvoljena.  Uostalom, ni skole ne rade.  Moj savet je da se ne ide na stadion.

Link to comment
4 hours ago, Mark Rothko said:

Za to vreme na Rajku se slavi prvi rođendan Kapetanu Dragančetu...

 

 

zVu3ROk.jpg?1

Cime je Zvezdu zaduzio ovaj ratni zlocinac pa dobija dres? 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...